Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aspi ZÁKON O SDRUŽOVÁNÍ OBČANŮ, ZÁKON O PRÁVU SHROMAŽĎOVACÍM, ZÁKON O PRÁVU PETIČNÍM S KOMENTÁŘEM

Knihy

Aspi ZÁKON O SDRUŽOVÁNÍ OBČANŮ, ZÁKON O PRÁVU SHROMAŽĎOVACÍM, ZÁKON O PRÁVU PETIČNÍM S KOMENTÁŘEM

Hodnocení: 1x
  • 4

Zákon o sdružování občanů, zákon o právu shromažďovacím, zákon o právu petičním s komentářem - Luboš Jemelka, Jan Břeň. Tyto zákony byly přijaty na jaře 1990 a od té doby ve své podstatě neprošly žádnými novelami. Předmětem právní regulace je zde téma zásadní pro demokratickou společnost — základní lidská práva na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aspi ZÁKON O SDRUŽOVÁNÍ OBČANŮ, ZÁKON O PRÁVU SHROMAŽĎOVACÍM, ZÁKON O PRÁVU PETIČNÍM S KOMENTÁŘEM

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 252 Kč

Publikace: Zákon o sdružování občanů, zákon o právu shromažďovacím, zákon o právu petičním s komentářem - Břeň Jan. Tyto zákony byly přijaty na jaře 1990 a od té doby ve své podstatě neprošly žádnými novelami. Předmětem právní regulace je zde téma zásadní pro demokratickou společnost – základní lidská práva na právo sdružovat se, shromažďovat se a obracet se na orgány veřejné moci prostřednictvím petic. Téma je zajímavé nejen pro právní teorii, ale i pro právní praxi, a to jak pro příslušné správní úřady, tak i » ... a dál?

Produkt Aspi ZÁKON O SDRUŽOVÁNÍ OBČANŮ, ZÁKON O PRÁVU SHROMAŽĎOVACÍM, ZÁKON O PRÁVU PETIČNÍM S KOMENTÁŘEM

Aspi ZÁKON O SDRUŽOVÁNÍ OBČANŮ, ZÁKON O PRÁVU SHROMAŽĎOVACÍM, ZÁKON O PRÁVU PETIČNÍM S KOMENTÁŘEM - parametry

Název produktu: Aspi ZÁKON O SDRUŽOVÁNÍ OBČANŮ, ZÁKON O PRÁVU SHROMAŽĎOVACÍM, ZÁKON O PRÁVU PETIČNÍM S KOMENTÁŘEM
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 252 Kč
Maximální cena: 252 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zákon o sdružování občanů, zákon o právu shromažďovacím, zákon o právu petičním s komentářem - Luboš Jemelka, Jan Břeň. Tyto zákony byly přijaty na jaře 1990 a od té doby ve své podstatě neprošly žádnými novelami. Předmětem právní regulace je zde téma zásadní pro demokratickou společnost — základní lidská práva na právo sdružovat se, shromažďovat se a obracet se na orgány veřejné moci prostřednictvím petic. Téma je zajímavé nejen pro právní teorii, ale i pro právní praxi, a to jak pro příslušné správní úřady, tak i pro fyzické a právnické osoby, které hodlají sdružovat se, shromažďovat se a využít petičního práva. Tyto zákony do dnešního dne nebyly vydány v komentované podobě. Zákon o sdružování občanů, zákon o právu shromažďovacím, zákon o právu petičním s komentářem - Luboš Jemelka, Jan Břeň od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.