Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aspi ZAJIŠTĚNÍ A ZÁNIK OBCHODNÍCH ZÁVAZKŮ

Knihy

Aspi ZAJIŠTĚNÍ A ZÁNIK OBCHODNÍCH ZÁVAZKŮ

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace se zabývá nejdůležitějšími a v praxi nejvíce využívanými instituty zajištění a zániku obchodních závazků. V části o zajištění obchodních závazků jsou předmětem výkladu zástavní právo, smluvní pokuta, ručení, bankovní záruka a uznání závazku. Výklad je ilustrován početnou řadou judikátů Nejvyššího soudu, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aspi ZAJIŠTĚNÍ A ZÁNIK OBCHODNÍCH ZÁVAZKŮ koupíte i tady

Specifikace Aspi ZAJIŠTĚNÍ A ZÁNIK OBCHODNÍCH ZÁVAZKŮ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 348 Kč

Kniha věnovaná automobilovým závodům vozů Grand turismo. Tato kategorie automobilového sportu prožívá v poslední době svoji renesanci a důkazem toho je neustále narůstající počet šampionátů po celém s ... a dál?

Produkt Aspi ZAJIŠTĚNÍ A ZÁNIK OBCHODNÍCH ZÁVAZKŮ

Aspi ZAJIŠTĚNÍ A ZÁNIK OBCHODNÍCH ZÁVAZKŮ - parametry

Název produktu: Aspi ZAJIŠTĚNÍ A ZÁNIK OBCHODNÍCH ZÁVAZKŮ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 348 Kč
Maximální cena: 512 Kč
Ušetríte až: 164 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace se zabývá nejdůležitějšími a v praxi nejvíce využívanými instituty zajištění a zániku obchodních závazků. V části o zajištění obchodních závazků jsou předmětem výkladu zástavní právo, smluvní pokuta, ručení, bankovní záruka a uznání závazku. Výklad je ilustrován početnou řadou judikátů Nejvyššího soudu, Vrchních soudů, popř. i krajských soudů.V části o zániku obchodních závazků je zahrnut výklad o zániku závazku jeho splněním, o dodatečné nemožnosti plnění, o odstupném, o zmaření účelu smlouvy, o započtení, o výpovědi a o prekluzi. Poslední část je věnována institutu promlčení. Rovněž v těchto částech jsou při výkladu bohatě využity nejdůležitější judikáty českých soudů. Autoři si stanovili úkol pojednat předmětnou problematiku jednak podle posledního právního stavu, jednak ji ilustrovat důležitými rozhodnutími soudů. Publikace se stane vítaným pomocníkem všem právníkům, kteří aplikují instituty zajištění a zániku závazků v obchodních závazkových vztazích. Zajištění a zánik obchodních

závazků - František Faldyna, Jan Hušek, Tomáš Pohl od authora František Faldyna, Jan Hušek, Tomáš Pohl a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Kniha věnovaná automobilovým závodům vozů Grand turismo. Tato kategorie automobilového sportu prožívá v poslední době svoji renesanci a důkazem toho je neustále narůstající počet šampionátů po celém světě (nejznámějším a nejúspěšnějším z nich je pravděpodobně seriál FIA GT Championship – ten je dobře známý i českým divákům, neboť se každoročně jede i na brněnském Masarykově okruhu). V knize se autor snaží zachy-tit hlavní události loňského ročníku a množstvím fotografií a doprovodného textu tak chce čtenářům a příznivcům tohoto sportu přiblížit neopakovatelnou atmosféru těchto závodů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.