Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aspi PŘEHLED JUDIKATURY VE VĚCECH MIMOŘÁDNÝCH OPRAVNÝCH PROSTŘEDKŮ V OBČANSKOPRÁVNÍM ŘÍZENÍ

Knihy

Aspi PŘEHLED JUDIKATURY VE VĚCECH MIMOŘÁDNÝCH OPRAVNÝCH PROSTŘEDKŮ V OBČANSKOPRÁVNÍM ŘÍZENÍ

Hodnocení: 1x
  • 4

Přehled judikatury ve věcech mimořádných opravných prostředků v občanskoprávním řízení - Robert Waltr. Přehled je výběrem významné judikatury ve věcech mimořádných opravných prostředků z oblasti občanskoprávního řízení vycházející především z rozhodovací činnosti Nejvyššího soudu. Většina této judikatury byla již v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aspi PŘEHLED JUDIKATURY VE VĚCECH MIMOŘÁDNÝCH OPRAVNÝCH PROSTŘEDKŮ V OBČANSKOPRÁVNÍM ŘÍZENÍ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 309 Kč

Publikace: Přehled judikatury ve věcech mimořádných opravných prostředků v občanskoprávním řízení - Waltr Robert. Přehled je výběrem významné judikatury ve věcech mimořádných opravných prostředků z oblasti občanskoprávního řízení vycházející především z rozhodovací činnosti Nejvyššího soudu. Většina této judikatury byla již v různých zdrojích uveřejněna, ale rozsáhlý výběr rozsudků sestavený především s přihlédnutím k potřebám praxe může být užitečnou pomůckou zejména pro soudce, advokáty i širší právnickou » ... a dál?

Produkt Aspi PŘEHLED JUDIKATURY VE VĚCECH MIMOŘÁDNÝCH OPRAVNÝCH PROSTŘEDKŮ V OBČANSKOPRÁVNÍM ŘÍZENÍ

Aspi PŘEHLED JUDIKATURY VE VĚCECH MIMOŘÁDNÝCH OPRAVNÝCH PROSTŘEDKŮ V OBČANSKOPRÁVNÍM ŘÍZENÍ - parametry

Název produktu: Aspi PŘEHLED JUDIKATURY VE VĚCECH MIMOŘÁDNÝCH OPRAVNÝCH PROSTŘEDKŮ V OBČANSKOPRÁVNÍM ŘÍZENÍ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 309 Kč
Maximální cena: 309 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přehled judikatury ve věcech mimořádných opravných prostředků v občanskoprávním řízení - Robert Waltr. Přehled je výběrem významné judikatury ve věcech mimořádných opravných prostředků z oblasti občanskoprávního řízení vycházející především z rozhodovací činnosti Nejvyššího soudu. Většina této judikatury byla již v různých zdrojích uveřejněna, ale rozsáhlý výběr rozsudků sestavený především s přihlédnutím k potřebám praxe může být užitečnou pomůckou zejména pro soudce, advokáty i širší právnickou veřejnost. Jednotlivé judikáty se neomezují na právní věty, nýbrž obsahují i klíčové partie odůvodnění; naproti tomu ty části odůvodnění, které se nevztahují k problematice řešené v právních větách, jsou v zájmu přehlednosti vypuštěny. Odkazy na ustanovení právních předpisů jsou aktualizovány formou poznámek pod čarou. Tematicky je přehled rozdělen do tří částí. První část je věnována žalobě na obnovu řízení, druhá žalobě pro zmatečnost a třetí, nejrozsáhlejší část, judikatuře ve věcech dovolání. Každá část je dále vnitřně členěna, uspořádána podle příslušných ustanovení občanského soudního řádu a jednotlivé judikáty jsou opatřeny stručnými nadpisy, aby uživatel mohl rychle najít odpověď na otázky, po nichž pátrá. K tomuto účelu slouží i rejstříky umístěné na konci publikace. Přehled judikatury ve věcech mimořádných opravných prostředků v občanskoprávním řízení - Robert Waltr od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Útlá knížka v sobě obsahuje vtipy, pořekadla a přísloví o právnících, vychází z právnického humoru našich předků a dokládá tak, že si uměli udělat ze sebe legraci a dokázali se smát.Umíme to v dnešní uspěchané době také my? Autoři nahlíželi do souborů vtipů o právnících z první republiky a zatoulali se ve své snaze pobavit soudobého čtenáře i daleko do našíminulosti. Kolik humorné moudrosti o juristech uvádí například v 15. století Všehrd a v 16. století Mistři Brikcí a Koldín! Také právníci by se měli častěji ve své nelehké profesi bavit.Tato knížka ukazuje jednu z cest, jak na to. Čtěme a vyprávějme si juristické vtipy. Humoru je nám všem třeba, neboť v pravém slova smyslu je


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.