Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen ASPI Přehled judikatury: trestné činy proti majetku - Krádež - Antonín Draštík a kol.

Učebnice/Odborná literatura

ASPI Přehled judikatury: trestné činy proti majetku - Krádež - Antonín Draštík a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Přehled judikatury: Trestné činy proti majetku / Krádež. První svazek nové řady přehledným způsobem shrnuje rozhodnutí soudů k trestnému činu krádeže podle § 247 trestního zákona. Na tuto publikaci navazují další svazky jako výběry judikatury k dalším trestným činům proti majetku. Redakční rada, kterou tvoří čtyři ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ASPI Přehled judikatury: trestné činy proti majetku - Krádež - Antonín Draštík a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 174 Kč

Publikace: Přehled judikatury - Trestné činy proti majetku. Krádež - Draštík Antonín. První svazek nové řady přehledným způsobem shrnuje rozhodnutí soudů k trestnému činu krádeže podle § 247 trestního zákona. Na tuto publikaci navazují další svazky jako výběry judikatury k dalším trestným činům proti majetku. Redakční rada, kterou tvoří čtyři soudci Nejvyššího soudu, chce tímto svým výběrem seznámit právnickou veřejnost s tím, co bylo k dané otázce publikováno a čím je možné se řídit. Přehled je v zásadě rozčleněn » ... a dál?

Produkt ASPI Přehled judikatury: trestné činy proti majetku - Krádež - Antonín Draštík a kol.

ASPI Přehled judikatury: trestné činy proti majetku - Krádež - Antonín Draštík a kol. - parametry

Název produktu: ASPI Přehled judikatury: trestné činy proti majetku - Krádež - Antonín Draštík a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 174 Kč
Maximální cena: 174 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přehled judikatury: Trestné činy proti majetku / Krádež. První svazek nové řady přehledným způsobem shrnuje rozhodnutí soudů k trestnému činu krádeže podle § 247 trestního zákona. Na tuto publikaci navazují další svazky jako výběry judikatury k dalším trestným činům proti majetku. Redakční rada, kterou tvoří čtyři soudci Nejvyššího soudu, chce tímto svým výběrem seznámit právnickou veřejnost s tím, co bylo k dané otázce publikováno a čím je možné se řídit. Přehled je v zásadě rozčleněn do dvou částí — na chronologický přehled judikatury ve věci trestného činu krádeže a na věcný přehled těchto judikátů - tedy lze snadno nalézt příslušný judikát jak dle hlediska časového, tak podle kritéria v něm řešené právní problematiky věci. Přehled judikatury: Trestné činy proti majetku / Krádež od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace je čtvrtým svazkem trestní řady Přehledů judikatury a doplňuje předchozí svazky týkající se trestných činů proti majetku věnované judikatuře k trestným činům:krádeže, zpronevěry a podvodu. Autor knihy Antonín Draštík, Karel Hasch, Pavel Kučera, Stanislav Rizman, Vydavatelstvo Wolters Kluwer,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.