Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen ASPI Lidské zdroje a fondy EU - Miroslav Pavlák

Učebnice/Odborná literatura

ASPI Lidské zdroje a fondy EU - Miroslav Pavlák

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace je zaměřena na problematiku přípravy rozvojových projektů v oblasti řízení lidských zdrojů, měla by posloužit jako metodická pomůcka při zpracování projektové dokumentace. Podává přehled o možnostech spolufinancování projektů z Evropského sociálního fondu u všech hlavních typů organizací, které jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85945

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ASPI Lidské zdroje a fondy EU - Miroslav Pavlák

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 198 Kč

Publikace je zaměřena na problematiku přípravy rozvojových projektů v oblasti řízení lidských zdrojů, měla by posloužit jako metodická pomůcka při zpracování projektové dokumentace. Podává přehled o možnostech spolufinancování projektů z Evropského sociálního fondu u všech hlavních typů organizací, které jako zpracovatelé projektů nejčastěji vystupují (malé a střední podniky, instituce veřejného sektoru a nevládní nezisové organizace). Publikace je určená všem zaměstnavatelům, kteří kladou důraz na aktivní » ... a dál?

Produkt ASPI Lidské zdroje a fondy EU - Miroslav Pavlák

ASPI Lidské zdroje a fondy EU - Miroslav Pavlák - parametry

Název produktu: ASPI Lidské zdroje a fondy EU - Miroslav Pavlák
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 198 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 91 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace je zaměřena na problematiku přípravy rozvojových projektů v oblasti řízení lidských zdrojů, měla by posloužit jako metodická pomůcka při zpracování projektové dokumentace. Podává přehled o možnostech spolufinancování projektů z Evropského sociálního fondu u všech hlavních typů organizací, které jako zpracovatelé projektů nejčastěji vystupují (malé a střední podniky, instituce veřejného sektoru a nevládní nezisové organizace). Publikace je určená všem zaměstnavatelům, kteří kladou důraz na aktivní vyhledávání možností rozvoje lidských zdrojů prostřednictvím rozvojových projektů. Z obsahu:Charakteristiky a specifika organizací - zpracovatelů projektů v oblasti rozvoje lidských zdrojůEvropský sociální fond - významný finanční nástroj pro spolufinancování projektů v oblasti rozvoje lidských zdrojůPersonální strategie - nezbytný předpoklad pro přípravu a realizaci

projektů v oblasti rozvoje lidských zdrojůProjektový cyklus - jednotlivé fáze tvorby projektu v oblasti rozvoje lidských zdrojůManažerské metody - jejich zvládnutí jako předpoklad úspěšného projektového řízení Lidské zdroje a fondy EU - Miroslav Pavlák od authora Miroslav Pavlák a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Kniha nabízí nové pohledy, nápady a techniky z oblasti školského managementu a marketingu, se snahou vytvořit tak ucelený systém marketingového řízení školy. Teorie managementu a marketingu shromažďuje nové přístupy i praxí prověřené postupy a vytváří tak spolehlivou základnu, na které je možné stavět plány školy a rozvíjet její aktivity.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.