Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aspi Finanční účetnictví a výkaznictví

Knihy

Aspi Finanční účetnictví a výkaznictví

Hodnocení: 1x
  • 4

Finanční účetnictví a výkaznictví - Libor Vašek, Josef Mrkvička, Alice Šrámková, Eva Sládková. Obsahem publikace je: účetní závěrka sestavená podle zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, a prováděcí vyhlášky č. 500/2002 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona č. 563/1992 Sb., o účetnictví, ve znění ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78697

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aspi Finanční účetnictví a výkaznictví

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 928 Kč

Obsahem publikace je: 1. účetní závěrka sestavená podle zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, a prováděcí vyhlášky č. 500/2002 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona č. 563/1992 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů, 2. účetní závěrka sestavená podle Mezinárodních účetních standardů upravených právem Evropských společenství, 3. hlavními rozdíly mezi účetní závěrkou sestavenou podle mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS) a podle US GAAP, 4. finanční analýzu účetní závěrky, » ... a dál?

Produkt Aspi Finanční účetnictví a výkaznictví

Aspi Finanční účetnictví a výkaznictví - parametry

Název produktu: Aspi Finanční účetnictví a výkaznictví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 928 Kč
Maximální cena: 928 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Finanční účetnictví a výkaznictví - Libor Vašek, Josef Mrkvička, Alice Šrámková, Eva Sládková. Obsahem publikace je: účetní závěrka sestavená podle zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, a prováděcí vyhlášky č. 500/2002 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona č. 563/1992 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů, účetní závěrka sestavená podle Mezinárodních účetních standardů upravených právem Evropských společenství, hlavní rozdíly mezi účetní závěrkou sestavenou podle Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS) a podle US GAAP, finanční analýza účetní závěrky, která je nezbytná ke správnému hodnocení údajů účetní závěrky jak pro externí uživatele, tak i pro interní potřeby firmy. Tato publikace navazuje na publikaci Účetnictví I. Finanční účetnictví a výkaznictví - Libor Vašek, Josef Mrkvička, Alice Šrámková, Eva Sládková od nakladatelství v kategorii | | Ekonomie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Cílem publikace není účtování a účetní závěrka, ale měla by čtenáře připravit tak, aby byl schopen samostatně účetní závěrku sestavit a pochopit podstatu informací, které účetní závěrka poskytuje. V neposlední řadě by měl čtenář získat znalosti o základních významných rozdílech v pojetí účetní závěrky podle IFRS oproti účetí závěrce v ČR. Autor knihy Eva Sládková, kolektív autorov, Vydavatelstvo ASPI, Kniha,2009


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.