MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Karetní hry » Srovnání cen Asmodee Výbušná koťátka: Přisprostlá edice

Karetní hry

Asmodee Výbušná koťátka: Přisprostlá edice

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 3558380069393

Výbušná koťátka (Exploading kittens) je hra od Elana Lee, Matthew Inmana a Shane Smalla, která v roce 2015 změnila historii crowfundingových kampaní, když na její vznik přispělo přes 219 000 lidí.Exploding Kittens je kočičí verze Ruské rulety. Hráči se zde střídají v tazích během kterých si dobírají karty, ...a dál?

Filtrovat: i

Doporučujeme Asmodee Výbušná koťátka: Přisprostlá edice

Nejlevnější nabídky

Specifikace Asmodee Výbušná koťátka: Přisprostlá edice

Kategorie Karetní hry
Výrobce ASMODEE
Nejnižší cena 536 Kč
Věk od 14 let a více

Tento Sprostý balíček hry obsahuje plný obsah svého původce Výbušná koťátka, ale obsažené obrázky jsou zde nahrazeny daleko hrůznějšími či chcete-li úžasnějšími výjevy, které by se v klasické verzi použít nedaly. Jednalo se původně o rozšíření pro hru Výbušná koťátka, což mimo jiné je nejúspěšnější hra na crowfundingové síti Kickstarter. Obsahuje ilustrace natolik ohavné a nepředstavitelné, že v klasické rodinné verzi by se neujaly. Později byla hra pozměněna na kompletní edici jako odměna některým přispěvatelům » ... a dál?

Produkt Asmodee Výbušná koťátka: Přisprostlá edice

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouAsmodee Výbušná koťátka: Přisprostlá edice - parametry

Název produktu: Asmodee Výbušná koťátka: Přisprostlá edice
Výrobce: ASMODEE
Minimální cena: 536 Kč
Maximální cena: 580 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Věk od 14 let a více
Podrobný popis:

Výbušná koťátka (Exploading kittens) je hra od Elana Lee, Matthew Inmana a Shane Smalla, která v roce 2015 změnila historii crowfundingových kampaní, když na její vznik přispělo přes 219 000 lidí.Exploding Kittens je kočičí verze Ruské rulety. Hráči se zde střídají v tazích během kterých si dobírají karty, dokud takto někdo neobdrží vybuchující koťátko čímž prohraje hru. Balíček karet se však skládá z karet, které vám umožňují výbuchu se vyhnout, například tím, že budete moci podívat se na karty předtím než si je vezmete, přinutit protivníka vzít si několik karet najednou či zamíchat balíček.S každou další kartou je hra napínavější a napínavější, protože jak se jejich počet snižuje, zvyšuje se zároveň pravděpodobnost, že si doberete koťátko a efektně se vyhodíte do povětří! Toto je samostatně hratelná verze svým obsahem jaksi nevhodná pro mladší hráče. Hra je určena pro 2-5 hráčů od 7 let. OBSAH BALENÍ: 1 pravidla 56 karet Unboxing: Návod ke hře: Karetní hra pro 2–5 hráčů, vhodné od 18 let . Pokud rádi hrajete napínavé hry, právě jste našli tu pravou! Hra Výbušná koťátka: Přisprostlá edice je kočičí verzí ruské rulety. Jedná se o peprnější verzi původní hry Výbušná koťátka. Přisprostlá edice ale obsahuje hrací karty v takovém grafickém zpracovaní a s takovými texty, které nemohly být součástí standardní edice. Nicméně obě hry jsou obsahově a z pohledu pravidel plně kompatibilní. Pokud spojíte balíčky karet ze standardní a přisprostlé edice, může se do hry zapojit až 9 hráčů. Karetní hra Výbušná koťátka: Přisprostlá edice je vhodná pro 2 až 5 hráčů ve věku od 18 let. Klíčové vlastnosti společenské hry Výbušná koťátka: Přisprostlá ediceNapínavá karetní hra na principu ruské ruletyObsah i pravidla jsou totožná s původní hrou Výbušná koťátkaHra Výbušná koťátka: Přisprostlá edice obsahuje karty s obrázky a texty nevhodnými pro dětiLze hrát samostatně nebo společně s kartami z původní hry (až 9 hráčů)Karetní hra Výbušná koťátka: Přispros Výbušná koťátka vytvořili Elan Lee (XBOX, ARGs), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), kteří přepsali historii Kickstarteru, když v roce 2015 na jejich projekt přispělo více než 219 000 backerů. Výbušná koťátka jsou extrémně strategickou verzí ruské rulety (jen s koťátky). Hráči si dobírají karty, dokud si někdo nelízne výbušné koťátko, exploduje, umře a je vyřazen ze hry. Ostatní karty vám dávají možnost manipulovat s výbušnými koťátky, bránit se jim a celkově se jim držet z cesty. Tato přisprostlá verze hry obsahuje úplnou verzi Výbušných koťátek, ale grafické zpracování jednotlivých karet bylo pozměněno a je tak natolik příšerné (nebo skvělé záleží na vkusu), že prostě nemůže být součástí standardní edice Výbušných koťátek. Balíček můžete hrát samostatně nebo v kombinaci s druhým balíčkem v počtu až 9 hráčů. Vhodné od 18 let. Výbušná koťátka: Přisprostlá edice je samostatně hratelné rozšíření pro párty karet


Přidat recenzi pro Asmodee Výbušná koťátka: Přisprostlá edice

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Blackfire Výbušná koťátka

Blackfire Výbušná koťátka

ADC Blackfire - Výbušná koťátka, 2 - 5 hráčů, od 7 let Výbušná koťátka (Exploading kittens) je hra od Elana Lee, Matthew Inmana a Shane Smalla, která v roce 2015 změnila historii »

od 479 Kč

v 12 obchodech

Směr Kloboučku hop II.

Směr Kloboučku hop II.

Tradiční a léty prověřená hra Kloboučku hop pobaví celou rodinu. Rodiče a prarodiče zavzpomínají a děti se dobře pobaví při vystřelování kloboučků. Cílem hry je vystřelit kloboučky z odpalovací rampy a zasáhnout ten nejlepší cíl. Každý hráč střílí »

od 99 Kč

v 7 obchodech

Albi Věž velká barevná s kostkou

Albi Věž velká barevná s kostkou

, Klasická stolní hra, která nabízí mnoho zábavy a vtipných okamžiků. Na stole se postaví věž ze všech kamenů. Hráči se střídají v pořadí a postupně se snaží opatrně jeden kámen z věže vytáhnout, aniž by věž spadla. Prohrává ten hráč, kterému věž spadne! »

od 198 Kč

v 8 obchodech

Albi Hříšná věž

Albi Hříšná věž

Hra, která je ideální pro dvojice nebo na odvážnou párty. Stavění věže dostane nový rozměr! Na dřevěných kamenech se skrývají mírně lechtivé úkoly, které musí hráči ihned splnit, nebo dát fant, či vypít oblíbený drink. Pokud vám věž spadne, čeká vás navíc »

od 197 Kč

v 8 obchodech

PEXI Do roztrhání těla Sport&Fun

PEXI Do roztrhání těla Sport&Fun

Sport&Fun - DO ROZTHÁNÍ TĚLA je energická hra pro 2-4 hráče od 7 do 9 let, ve které se pohybují po hrací ploše, sbírájí fitness žetony, ale především dělají fyzické cviky. Hráči bojují nejen s protivníky, ale také se svým vlastním tělem. Vítězem je ten, »

od 299 Kč

ve 4 obchodech

PEXI Mistr slova

PEXI Mistr slova

Originální rychlá slovní hra s kostkami, vhodná od 10 let,která je jiná než čekáte. KAŽDÉ PÍSMENO SE POČÍTÁ!Žádný nudný Scrabble!Úkolem hry je skládat co nejdelší slova, z 10 speciálně navržených kostek, a dosáhnout jako první stanovené bodové hranice. »

od 279 Kč

v 5 obchodech

Alexander Pošta - hra

Alexander Pošta - hra

Hra, ve které nikdo neprohrává, zábavnou formou naučí vše, co potřebují běžně vyřizovat na poště. Celý poštovní úřad v jedné krabici- rozlož poštovní přepážku, vyndej peníze,známky,obálky, složenky, podací lístky, pohlednice i razítko a hra může »

od 219 Kč

v 9 obchodech

ALEXANDER Zamotej se! Junior

ALEXANDER Zamotej se! Junior

Zahraj si a protáhni si tělo. Hlavně se nezamotej!Skvělá pohybová zábava pro 3 velké i malé hráče od 4-6 let, která prověří vytrvalost, tělesnou zdatnost i mazanost.Skvělá zábava na ven i na doma. Roztáčej dvě káči se symboly a pokládej ruce a nohy na »

od 279 Kč

ve 4 obchodech

Albi: Stolní fotbálek pro 2

Albi: Stolní fotbálek pro 2

Menší varianta klasického stolního fotbalu určená pro 2 hráče. Zahrajte si fotbal u Vás doma! Stolní fotbálek je menší variantou klasického stolního fotbalu, který jistě znáte z nejedné hospůdky. Je určen pro dva hráče. Dobře se ovládá – madla se lehce »

od 513 Kč

v 1 obchodě

Asmodee Implozivní koťátka - rozšíření

Asmodee Implozivní koťátka - rozšíření

Změny směru hry, nová šance jak hanebně umřít a límec hanby, který označí chudáka, který pořádně nesleduje hru? Nejen to vám nabídne první oficiální rozšíření Implozivní koťátka. 20 nových karet v extra velké krabici prostě musíte mít! »

od 399 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.