MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Výtvarné hračky » Srovnání cen ArtLover Smršťovačky Čelenky a sponky

Výtvarné hračky

ArtLover Smršťovačky Čelenky a sponky

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 0710302568145

Zábava s ozdobami pečenými v troubě! Ozdob si čelenku a sponky dle své fantazie. Postup: 1. Vybarvěte obrázky pastelkami. Barvy budou po zapečení více intenzivnější a sytější. 2. Vystřihněte obrázky podle vyznačených okrajů. 3. Předehřívejte elektrickou troubu na 150°C asi 2 minuty. Nepoužívejte plynovou nebo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.48677
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ArtLover Smršťovačky Čelenky a sponky

Kategorie Výtvarné hračky
Výrobce ArtLover
Nejnižší cena 165 Kč

Zábava s ozdobami pečenými v troubě! Ozdob si čelenku a sponky dle své fantazie. Postup: 1. Vybarvěte obrázky pastelkami. Barvy budou po zapečení více intenzivnější a sytější. 2. Vystřihněte obrázky podle vyznačených okrajů. 3. Předehřívejte elektrickou troubu na 150°C asi 2 minuty. Nepoužívejte plynovou nebo mikrovlnnou troubu. 4. Položte obrázek na suchou, čistou a rovnou teflonovou nebo hliníkovou plochu namalovanou stranou dolů. 5. Vložte do předehřáté trouby na dobu 1-5 minut. Pečte dokud » ... a dál?

Produkt ArtLover Smršťovačky Čelenky a sponky

Výrobek ArtLover Smršťovačky Čelenky a sponky neprodává žádný internetový obchod zařazený na Srovname.cz. Můžete zkusit podobné produkty.

ArtLover Smršťovačky Čelenky a sponky - parametry

Název produktu: ArtLover Smršťovačky Čelenky a sponky
Výrobce: ArtLover
Minimální cena: 165 Kč
Maximální cena: 165 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zábava s ozdobami pečenými v troubě! Ozdob si čelenku a sponky dle své fantazie. Postup: 1. Vybarvěte obrázky pastelkami. Barvy budou po zapečení více intenzivnější a sytější. 2. Vystřihněte obrázky podle vyznačených okrajů. 3. Předehřívejte elektrickou troubu na 150°C asi 2 minuty. Nepoužívejte plynovou nebo mikrovlnnou troubu. 4. Položte obrázek na suchou, čistou a rovnou teflonovou nebo hliníkovou plochu namalovanou stranou dolů. 5. Vložte do předehřáté trouby na dobu 1-5 minut. Pečte dokud neskončí smršťování (obrázek se zmenší a zpevní) a nezůstane ležet na podložce. 6. Vyjměte obrázek z trouby a nechte vychladnout. 7. Přilepte hotové obrázky na sponky a čelenku (nejlépe gelovou tavící lepící pistolí). TIP: Díky přiloženému čistému archu si můžete ozdoby navrhnout úplně sami! Obsah balení: - 3 předtištěné smršťovací archy - 1 smršťovací arch čistý - 12 pastelek - 1 čelenku - 6 sponek Během pečení se může obrázek hýbat a natáčet. Pokud se rohy přilepí, pomocí kuchyňského nože je odlepte a pokračujte v pečení. Vhodné pro děti od 6 let. Při zapékání doporučujeme dohled dospělé osoby. Kouzelné smršťovačky -  Čelenky a sponky je tvořivá hračka, která vašemu dítěti umožní vytvořit sadu originálních sponek a čelenku z ručně vyrobenými přívěšky.Přívešek si namalujete pastelkami na přiložené archy, vytřihněte a vložte do předehřáté ( na 150 stupňů ) elektrické nebo horkovzdušné trouby na dobu 2 minut. Obrázek se začne zmenšovat a zpevňovat. Když zůstane beze změn, opatrně vyndejte z trouby. Obsah balení: 3 archy s předtištěnými obrázky, 1 arch čistý, 12 pastelek, 1 čelenku, 6 sponek.


Přidat recenzi pro ArtLover Smršťovačky Čelenky a sponky

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.