MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Arthur Miller: Smrt obchodního cestujícího

Próza - beletrie

Arthur Miller: Smrt obchodního cestujícího

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087128251

Smrt obchodního cestujícího - Arthur Miller Jedno z nejvýznamnějších děl americké dramatiky 20. století je kritickým pohledem na moderní zkomercionalizovanou společnost. Příběh rodiny postaršího obchodního cestujícího, která ztrácí kontakt s realitou. Hlavní postava Willy Loman žije v iluzi dokonalosti a nepřipouští ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948

Jaké má kniha
Smrt obchodního cestují..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Arthur Miller: Smrt obchodního cestujícího

Čerstvá hodnocení Arthur Miller: Smrt obchodního cestujícího

  • 5

Arade94, 25. listopadu 2015

Jak už tu někdo poznamenal - nadčasové dílo! Mnoho "mouder" z knihy vnímám dneska plnými doušky. Honba za postavením, nalhávání si věcí sám sobě i ostatním. Přechody z minulosti do přítomnosti byly také nadčasové, prostě moderní hra se vším všudy, která předběhla svou dobu


Specifikace Arthur Miller: Smrt obchodního cestujícího

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 98 Kč

Smrt obchodního cestujícího - Arthur Miller Jedno z nejvýznamnějších děl americké dramatiky 20. století je kritickým pohledem na moderní zkomercionalizovanou společnost. Příběh rodiny postaršího obchodního cestujícího, která ztrácí kontakt s realitou. Hlavní postava Willy Loman žije v iluzi dokonalosti a nepřipouští si, že věci už nejsou jaké byly nebo jaké by si je přál. Seznamte se s nevyzpytatelnou pomíjivostí lidského úspěchu a popularity v 58. svazku edice D. Vychází v překladu L. a R. Pellarových. z » ... a dál?

Produkt Arthur Miller: Smrt obchodního cestujícího

Arthur Miller: Smrt obchodního cestujícího - parametry

Název produktu: Arthur Miller: Smrt obchodního cestujícího
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 98 Kč
Maximální cena: 98 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Smrt obchodního cestujícího - Arthur Miller Jedno z nejvýznamnějších děl americké dramatiky 20. století je kritickým pohledem na moderní zkomercionalizovanou společnost. Příběh rodiny postaršího obchodního cestujícího, která ztrácí kontakt s realitou. Hlavní postava Willy Loman žije v iluzi dokonalosti a nepřipouští si, že věci už nejsou, jaké byly nebo jaké by si je přál. Seznamte se s nevyzpytatelnou pomíjivostí lidského úspěchu a popularity v 58. svazku edice D. Vychází v překladu L. a R. Pellarových. z kategorie Knihy | Beletrie | Ostatní beletrie | Divadelní hry | Světové divadelní hry od Artur naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Smrt obchodního cestujícího je jedním z nejvýznamnějších děl americké dramatiky 20. století. Hra kriticky pohlíží na moderní zkomercionalizovanou a odlidštěnou společnost, ve které slaboši nemají šanci. U nás byla hra poprvé uvedena v roce 1959 v Národním divadle.


Recenze Arthur Miller: Smrt obchodního cestujícího

Arade94, 25. listopadu 2015Jak už tu někdo poznamenal - nadčasové dílo! Mnoho "mouder" z knihy vnímám dneska plnými doušky. Honba za postavením, nalhávání si věcí sám sobě i ostatním. Přechody z minulosti do přítomnosti byly také nadčasové, prostě moderní hra se vším všudy, která předběhla svou dobu

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Arthur Miller: Smrt obchodního cestujícího

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.