Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Arthur Gwynne: Židé příčinou světového neklidu?

Knihy naučná literatura

Arthur Gwynne: Židé příčinou světového neklidu?

Hodnocení: 1x
  • 4

Židé příčinou světového neklidu? - Gwynne Arthur Konservativní list anglický Morning-Post, orgán unionistické strany, uveřejňoval v r. 1920 řadu článků o ruské revoluci a bolševismu, o příčinách vyvolávajících revoluce a o určité kastě lidí, kteří vyvoláním světového chaosu chtějí se domoci vlády nad celým světem. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.39175
doprava zdarma

Jaké má kniha
Židé příčinou světového..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Arthur Gwynne: Židé příčinou světového neklidu? koupíte i tady

Specifikace Arthur Gwynne: Židé příčinou světového neklidu?

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 38 Kč

Konservativní list anglický Morning-Post, orgán unionistické strany, uveřejňoval v r. ... a dál?

Produkt Arthur Gwynne: Židé příčinou světového neklidu?

Arthur Gwynne: Židé příčinou světového neklidu? - parametry

Název produktu: Arthur Gwynne: Židé příčinou světového neklidu?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 38 Kč
Maximální cena: 55 Kč
Ušetríte až: 17 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Židé příčinou světového neklidu? - Gwynne Arthur Konservativní list anglický Morning-Post, orgán unionistické strany, uveřejňoval v r. 1920 řadu článků o ruské revoluci a bolševismu, o příčinách vyvolávajících revoluce a o určité kastě lidí, kteří vyvoláním světového chaosu chtějí se domoci vlády nad celým světem. Články ony byly shrnuty v brožuru „Příčina světového nepokoje“, jejíž tresť zde podáváme, aby naše veřejnost se obeznámila s doklady, které autor článků těch uvádí a které jsou příliš zajímavé, aby zůstaly nepovšimnuty, jakož i s vývody, které činí na základě oněch dokladů, a které se týkají židovské otázky. Mr. Gwynne, jenž brožuru onu vydal, brání se proti obviňování z antisemitismu, kterého jest prý dalek, přiznává naopak židům právo hrdosti na svou rasu, která přes všecky staleté persekuce věky přetrvala a domohla se velké moci a vlivu téměř ve všech civilisovaných zemích, ale vytýká jim, že nesnesou kritiky vynikajících židovských jednotlivců nebo zvláštní židovské politiky a že každého takového kritika poctí epithetem „antisemita“. Autor uvádí důvody pro své tvrzení, že skutečně existuje židovské nebezpečí, nepřičítá však tuto lidstvu nebezpečnou politiku židovstvu jako celku, nýbrž jen určité jeho části — hrozné sektě, jak ji nazývá — a je toho mínění, že čestní židé musí je sami odvrátiti tím, že vystoupí proti revolucionářům své rasy, a že odmítnou jakoukoli politiku cílící k podkopání sloupů civilisované společnosti. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Politologie | Politika, Společnost | Světová scéna od Bodyart Press naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Pavel Jurijev líčí bez příkras smutnou skutečnost podle své dlouholeté zkuše-nosti, jíž jako mladý člověk a někdejší komunista prošel, a nakonec nutně došel k závěru, že Sovětský svaz nejen není rájem pracujícího člověka, ale že je to svět naprostého bezpráví, duši ubíjející bídy, násilného odpravování lidí, že je to pravé peklo, jehož hrůzy nemůže Evropan pochopit, a proto jim často nechce ani věřit. Autor knížky nepatří k lidem, kteří plivají na svůj prožitý včerejšek jen proto, že se dostanou na druhou stranu barikády. Neskresluje skutečnosti proto, že by se snad chtěl někomu zalíbit. Pavel Jurijev hovoří prostě, ale z vnitřního přesvědčení, bez zbytečného pathosu, ale s náležitým dů¬razem. V tomto pojetí jeho práce je také velká síla a přesvědčivost jeho argumentace.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.