Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Artefactum, Ústav dějin umění Pražští malíři 1600-1656 - Michal Šroněk

Knihy

Artefactum, Ústav dějin umění Pražští malíři 1600-1656 - Michal Šroněk

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Pražští malíři 1600-1656 - Michal Šroněk. Mistři, tovaryši, učedníci a štolíři v Knize Staroměstského malířského cechu. Biografický slovník shrnuje dosavadní poznatky o osobách malířské profese Staroměstského malířského cechu a čerpá také z průzkumu dalších archivních fondů. Obsahuje úvodní stať o historii ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Artefactum, Ústav dějin umění Pražští malíři 1600-1656 - Michal Šroněk

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 75 Kč

Mistři, tovaryši, učedníci a štolíři v Knize Staroměstského malířského cechu. Biografický slovník shrnuje dosavadní poznatky o osobách malířské profese Staroměstského malířského cechu a čerpá také z průzkumu dalších archivních fondů. Obsahuje úvodní stať o historii a reáliích malířského cechu, biografická hesla jednotlivých malířů opatřená poznámkovým aparátem, rejstřík osob a míst. ... a dál?

Produkt Artefactum, Ústav dějin umění Pražští malíři 1600-1656 - Michal Šroněk

Artefactum, Ústav dějin umění Pražští malíři 1600-1656 - Michal Šroněk - parametry

Název produktu: Artefactum, Ústav dějin umění Pražští malíři 1600-1656 - Michal Šroněk
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 75 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Pražští malíři 1600-1656 - Michal Šroněk. Mistři, tovaryši, učedníci a štolíři v Knize Staroměstského malířského cechu. Biografický slovník shrnuje dosavadní poznatky o osobách malířské profese Staroměstského malířského cechu a čerpá také z průzkumu dalších archivních fondů. Obsahuje úvodní stať o historii a reáliích malířského cechu, biografická hesla jednotlivých malířů opatřená poznámkovým aparátem, rejstřík osob a míst. Publikace: Pražští malíři 1600-1656 - Michal Šroněk.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.