Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Arnošt Vašíček: Krev démona

Knihy

Arnošt Vašíček: Krev démona

Hodnocení: 1x
  • 5

Řádí bouřka. Na zámku Stráž nad Nežárkou probíhá tajný magický rituál – v Komnatě duchů, kterou vybudovala legendární operní diva Ema Destinová, aby mohla navázat spojení s oním světem. Když se na spiritistickém stolku najde uříznutá lidská hlava, doktor Runa pochopí, že se někdo snaží zneužít mocné okultní síly a světu hrozí velké nebezpečí. S pomocí komisaře Sumary a inspektorky Šímové zkusí odhalit vraha i nebezpečné tajemství – v mystickém příběhu Krev démona, který napsal Arnošt Vašíček. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Krev démona
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Arnošt Vašíček: Krev démona koupíte i tady

Specifikace Arnošt Vašíček: Krev démona

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 181 Kč

Za bouřlivé noci je na zámku Stráž nad Nežárkou uspořádán tajný magický rituál. Na spiritistickém stolku v Komnatě duchů zůstane uříznutá lidská hlava. Tělo je nalezeno na starém pohanském obětišti v lese. Kromě hlavy mu chybí i pravá ruka. Lidská oběť naznačuje, že kdosi usiloval o přivolání zvlášť temných sil… Napínavý mystický příběh volně navazuje na úspěšné knihy Ďáblova lest a Ztracená brána. Trojice „vyšetřovatelů“ – doktor Runa, komisař Sumara a inspektorka Šímová se pokouší odhalit, jak souvisí série » ... a dál?

Produkt Arnošt Vašíček: Krev démona

Arnošt Vašíček: Krev démona - parametry

Název produktu: Arnošt Vašíček: Krev démona
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 181 Kč
Maximální cena: 251 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Arnošt Vašíček je populární český záhadolog, luštění tajemných záhad je jeho největším koníčkem. Na toto téma již napsal množství knih, z nichž některé byly zfilmovány. Velký úspěch zaznamenal po natočení dvou posledních titulů: Ďáblova lest a Ztracená brána. Na ně volně navazuje kniha Krev démona se známou trojicí vyšetřovatelů. doktor Runa, komisař Sumara a inspektorka Šímová se musejí opět ponořit do historie a odhalit záhadu, zasahující z dávné doby do současnosti.

Komnatu duchů v zámku Stráž nad Nežárkou zřídila známá česká operní diva Ema Destinová, aby zde mohla komunikovat s bytostmi z onoho světa. Když je zde na spiritistickém stolku nalezena uříznutá lidská hlava, všechno nasvědčuje tomu, že se někdo pokoušel navázat spojení s mocnou okultní silou.

Doktor Runa, uznávaný znalec tajných symbolů a magie, má obavy, že někdo chce otevřít dávná tajemství a tím ohrozit existenci současného světa. Než se stačí se Sumatrou a Šímovou pořádně rozhlédnout, objeví se další vražda se znaky okultismu.

Doktor Runa začne pátrat v místní historii a objeví záhadné poznámky k působení templářů v širokém okolí. Podivné rituály, krev démona a odkaz templářů v Čechách - doktor Runa má pocit, že se bezděky dotkl smrtelně nebezpečného tajemství....

Krev démona - Thriller s děsivým historickým tajemstvím - Vašíček Arnošt Za bouřlivé noci je na zámku Stráž nad Nežárkou uspořádán tajný magický rituál. Na spiritistickém stolku v Komnatě duchů zůstane uříznutá lidská hlava. Tělo je nalezeno na starém pohanském obětišti v lese. Kromě hlavy mu chybí i pravá ruka. Lidská oběť naznačuje, že kdosi usiloval o přivolání zvlášť temných sil… Napínavý mystický příběh volně navazuje na úspěšné knihy Ďáblova lest a Ztracená brána. Trojice „vyšetřovatelů“ – doktor Runa, komisař Sumara a inspektorka Šímová se pokouší odhalit, jak souvisí série bizarních vražd s tajemnými středověkými artefakty a templářskými šiframi ukrytými v podivné výzdobě kostela sv. Jana Křtitele v Jindřichově Hradci. Zatímco kriminalisté se krůček po krůčku blíží k odhalení rafinovaného vraha, Runa je na stopě nejzáhadnějšímu okultnímu předmětu všech dob. Netuší, že tentokrát bude muset k rozluštění poslední hádanky nasadit život. Anebo možná ještě něco víc. z kategorie Knihy | Beletrie | Detektivky, Thrillery a Horory | Thrillery od Edice České televize naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.