Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Arnold Mindell: Snové tělo

Knihy

Arnold Mindell: Snové tělo cena od 0 Kč

Arnold Mindell: Snové tělo

Hodnocení: 1x
  • 4

Snové tělo – Úloha těla při objevování bytostného Já - Arnold Mindell. Arnold Mindell v průkopnické a vlastně revoluční práci z roku 1982 nazvané Snové tělo ukazuje, že nevědomí promlouvá k člověku nejen obrazy a symbolikou snů, nýbrž i fyzickými symptomy, jako je napětí, bolest, nemoc. Mindell zkoumá skrytý význam ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Arnold Mindell: Snové tělo - parametry

Název produktu: Arnold Mindell: Snové tělo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Snové tělo – Úloha těla při objevování bytostného Já - Arnold Mindell. Arnold Mindell v průkopnické a vlastně revoluční práci z roku 1982 nazvané Snové tělo ukazuje, že nevědomí promlouvá k člověku nejen obrazy a symbolikou snů, nýbrž i fyzickými symptomy, jako je napětí, bolest, nemoc. Mindell zkoumá skrytý význam těchto jevů a z nového hlediska vysvětluje vztah duše a těla. Kniha obohacuje Jungovy výzkumy o fyzikální aspekt. Snové tělo odpovídá pojmu silového pole kvantové fyziky a platí pro ně obdoba Heisenbergova principu neurčitosti. Jak je v teoretické fyzice možné popsat chování hmoty pouze rovnicemi, tak se lze snovému tělu přiblížit jen pomocí obrazů a symbolů, které nalézáme v mýtech, pověstech a pohádkách. Z tohoto hlediska analyzuje autor několik pohádek bratří Grimmů. Snové tělo – Úloha těla při objevování bytostného Já - Arnold Mindell od nakladatelství Emitos v kategorii Hobby | | | | Skalky za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace je věnována vzniku, vývoji a učení vybraných psychologických směrů 20. století. Je určena posluchačům FF UK pro předmět Dějiny psychologie a Přehled psychologických systémů. Základní informace poskytne i profesionálním psychologům a dalším odborníkům příbuzných oborů. Kniha obsahuje i bibliografické údaje významných představitelů jednotlivých směrů, seznam odborné literatury a přehledné rejstříky. (úloha těla při objevování bytostného Já) Kniha,2008


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.