Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Arndt Kneiper, Martin Waller: Anglická slovíčka v obrázcích

Knihy

Arndt Kneiper, Martin Waller: Anglická slovíčka v obrázcích

Hodnocení: 0x
  • 4

Anglická slovíčka v obrázcích - 3000 slov, výslovnost, příkladové věty - Waller Martin,Knieper Arndt Chcete se učit zábavnou formou a nešprtat se nazpaměť? Tato zcela nově koncipovaná slovní zásoba garantuje zábavné a současně úspěšné učení a je pro vás to pravé. Funguje to následovně: už spojení snadno ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8994
skladem

Jaké má kniha
Anglická slovíčka v obr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Arndt Kneiper, Martin Waller: Anglická slovíčka v obrázcích koupíte i tady

Specifikace Arndt Kneiper, Martin Waller: Anglická slovíčka v obrázcích

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 252 Kč

Vsadím se, že si ta slovíčka konečně zapamatujete! 3000 slov úrovně A1–A2, každé s obrázkem a použité ve větě s překladem. Pro ty, kdo mají vizuální paměť a rádi se při učení zasmějí. ... a dál?

Produkt Arndt Kneiper, Martin Waller: Anglická slovíčka v obrázcích

Arndt Kneiper, Martin Waller: Anglická slovíčka v obrázcích - parametry

Název produktu: Arndt Kneiper, Martin Waller: Anglická slovíčka v obrázcích
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 252 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anglická slovíčka v obrázcích - 3000 slov, výslovnost, příkladové věty - Waller Martin,Knieper Arndt Chcete se učit zábavnou formou a nešprtat se nazpaměť? Tato zcela nově koncipovaná slovní zásoba garantuje zábavné a současně úspěšné učení a je pro vás to pravé. Funguje to následovně: už spojení snadno zapamatovatelných obrázků se slovem a jeho použitím v příkladové větě umožňuje dobré uložení slovíček do paměti. A ještě lepší je, pokud se spojení příkladové věty s obrázkem můžeme zasmát. Vtipná nebo ironická souvislost mezi slovem, obrázkem a příkladovou větou umožňuje dobré zapamatování. Slovní zásoba je rozčleněna do pěti velkých oblastí života a vybrána s ohledem na četnost, aktuálnost a užitečnost. Slova spolu vždy tematicky souvisí, což učení ještě více usnadňuje. Slovní zásobu rozšiřují doplňující seznamy slov. U každého slova je uveden slovní druh, výslovnost a český překlad. Různé slovní druhy jsou barevně označeny a text doplňují informace o použití a rozlišování snadno zaměnitelných slov nebo o dalších jazykových zvláštnostech, například v oblasti slovotvorby. V případech, kde se liší použití v britské a americké angličtině, jsou uvedeny obě varianty. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Slovníky | Anglické slovníky | Slovní zásoba od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Vsadím se, že si ta slovíčka konečně zapamatujete! 3000 slov úrovně A1–A2, každé s obrázkem a použité ve větě s překladem. Pro ty, kdo mají vizuální paměť a rádi se při učení zasmějí. (3000 slov, výslovnost, příkladové věty)


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.