MENU

Srovnání cen » Dům, byt a zahrada » Prací prostředky » Prášky na praní » Srovnání cen ARIEL Sensitive 4,4 l (80 praní)

Prášky na praní

ARIEL Sensitive 4,4 l (80 praní)

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8001090791436

Vhodný pro praní bílého i barevného prádla nedráždí ani citlivou pokožku, odstraňuje řadu odolných skvrn, dokonce i těch hluboko pronikajících, pro čistoskvoucí prádlo, zajistí účinnou čistotu a ochrání krásu tkanin. Přípravek je účinný od 30 - 90 stupňů. Výrobek uchovávejte mimo dosah dětí! - dodává prádlu svěží ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79921
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme ARIEL Sensitive 4,4 l (80 praní)

Specifikace ARIEL Sensitive 4,4 l (80 praní)

Kategorie Prášky na praní
Výrobce Ariel
Nejnižší cena 336 Kč

Ariel gel Sensitive 4.4l/80PD Ariel prací gel Sensitive je díky svému jemnému a šetrnému složení vhodný k praní jemného prádla. Uchovává jeho hebkost a tím zajišťuje, aby nedocházelo k podráždění citlivé pokožky při nošení. ... a dál?

Produkt ARIEL Sensitive 4,4 l (80 praní)

ARIEL Sensitive 4,4 l (80 praní) - parametry

Název produktu: ARIEL Sensitive 4,4 l (80 praní)
Výrobce: Ariel
Minimální cena: 336 Kč
Maximální cena: 529 Kč
Ušetríte až: 193 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vhodný pro praní bílého i barevného prádla nedráždí ani citlivou pokožku, odstraňuje řadu odolných skvrn, dokonce i těch hluboko pronikajících, pro čistoskvoucí prádlo, zajistí účinnou čistotu a ochrání krásu tkanin. Přípravek je účinný od 30 - 90 stupňů. Výrobek uchovávejte mimo dosah dětí!

- dodává prádlu svěží vůni

- ideální na jemné prádlo

- dokonalé odstraňování skvrn

- snadná aplikace

Varování: způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití: necítíte-li se dobře, volejte toxikologické informační středisko / lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Složení: 5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, mýdlo, enzymy, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, parfémy.

Ariel Sensitive tekutý prací gel 80 dávek 4,4 l Prací gel univerzální prostředek, vlastnosti: pro citlivou pokožku, počet praní: 80 . Prací gel speciálně vyvinutý pro na jemné prádlo šetrně odstraní i odolné skvrny.Speciálně vyvinutý prací prostředek, který je tvrdý ke skvrnám a zároveň velmi šetrný k prádlu. Pomocí speciální technologie aplikačního uzávěru s lamelami a úpravě povrchu dokáže pečlivě zapracovat přípravek do tkaniny. Díky tomu perfektně proniká do hloubky vláken a dokáže odstranit i ty nejodolnější skvrny. Naplněný uzávěr můžete také vložit přímo do bubnu pračky. Přípravek je účinný od 30 - 90 stupňů. Výrobek uchovávejte mimo dosah dětí!Klíčové vlastnostiDodává prádlu svěží vůniIdeální na jemné prádloDokonalé odstraňování skvrn Inovativní aplikační uzávěrSnadná aplikaceSložení 5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, mýdlo, enzymy, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, parfémy.Bezpečnostní opatřeníVýrobek skla Żel do prania Ariel Sensitive ma łagodny skład, dlatego jest idealny do prania delikatnego. Zapewnia praniu miękkość i gładkość w kontakcie z wrażliwą skórą. Dla osiągnięcia najlepszych wyników włóż zakrętkę wypełnioną żelem bezpośrednio do bębna pralki. VLASTNOSTI A VÝHODY: Testowano dermatologicznie dla skóry wrażliwej Delikatnie otula wrażliwą skórę Siła gładkości Pomaga usuwać plamy z jedzenia Ostrzeżenie: Powoduje poważne podrażnienia oczu. Przechowuj poza zasięgiem dziecka. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku spożycia: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć/lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Skład: 5–15% Aniontové Środki Powierzchniowo C


Přidat recenzi pro ARIEL Sensitive 4,4 l (80 praní)

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

KIS Chic Basket Laundry Bag 45l

KIS Chic Basket Laundry Bag 45l

Koš na prádlo objem 45 l, materiál plast, na čisté prádlo, rozměry (š × v × h) 59 cm × 39 cm × 27 cm, barva bílá . Koš na přenášení prádla v designovém provedení.Žádná domácnost se neobejde bez místa, kde je zapotřebí uložit prádlo. Ať už jej potřebujete »

od 349 Kč

ve 3 obchodech

CEV 5EX28751200

CEV 5EX28751200

Kovový sušák na prádlo s jednoduchým systémem rozkládání - sklopné nohy. Opatřen protiskluzovými prvky. Ocelová konstrukce i dráty s povrchovou úpravou. Dvojitá tloušťka drátů a plně »

od 299 Kč

ve 3 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.