Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen APOTEX Hemagel 100 g

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

APOTEX Hemagel 100 g

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Přípravek Hemagel představuje svého druhu unikátní řešení pro hojení akutních i chronických poranění. - Hemagel nabízí výjimečné řešení hojení ran jak akutních (např. drobných poranění v domácnosti, při sportu či hrách), tak chronických ran typu bércových vředů způsobených poškozením žilního nebo tepenného systému, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.49118
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? APOTEX Hemagel 100 g koupíte i tady

Specifikace APOTEX Hemagel 100 g

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce APOTEX
Nejnižší cena 1 098 Kč

Hemagel nabízí výjimečné řešení hojení ran jak akutních (např. drobných poranění v domácnosti, při sportu či hrách), tak chronických ran typu bércových vředů způsobených poškozením žilního nebo tepenného systému, diabetické nohy, proleženin, pooperačních ostatních poškození kůže. Vlhké prostředí při léčbě ran je moderní a zároveň základní podstatou ošetřování. Stabilní vlhkost v ráně zabraňuje tvorbě strupů a tím pomáhá urychlovat proces hojení. Proč používat formu gelu k ošetřování ran?Hemagel díky svým » ... a dál?

Produkt APOTEX Hemagel 100 g

APOTEX Hemagel 100 g - parametry

Název produktu: APOTEX Hemagel 100 g
Výrobce: APOTEX
Minimální cena: 1 098 Kč
Maximální cena: 1 610 Kč
Ušetríte až: 512 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Přípravek Hemagel představuje svého druhu unikátní řešení pro hojení akutních i chronických poranění. - Hemagel nabízí výjimečné řešení hojení ran jak akutních (např. drobných poranění v domácnosti, při sportu či hrách), tak chronických ran typu bércových vředů způsobených poškozením žilního nebo tepenného systému, diabetické nohy, proleženin, pooperačních ostatních poškození kůže. Vlhké prostředí při léčbě ran je moderní a zároveň základní podstatou ošetřování. Stabilní vlhkost v ráně zabraňuje tvorbě strupů a tím pomáhá urychlovat proces hojení. Proč používat formu gelu k ošetřování ran?Hemagel díky svým vlastnostem prokázal v klinických zkouškách, že: chemicky váže kyslíkové radikály, které vznikají při zánětlivých procesech vytváří optimální pH v ráně a tím napomáhá hojení prověřená struktura gelu zabraňuje uvolňování částeček gelu do rány s následnou iritací dodává vlhkost do rány zabraňuje vysušování rány a tvorbě strupů má savou schopnost a tím čistí znečištěné rány snižuje bolestivost ran podporuje uzavírání rány jizvou již během ošetřování změkčuje a zlepšuje vhled jizvy Složení: Hemagel je hydrofilní methakrylátový gel na bázi síťovaného kopolymeru 2-hydroxyethylmethakrylátu obsahujícího polymerně vázané stericky stíněné aminoskupiny. Jak postupovat při použití gelu: Ránu nejprve očistěte od mechanických nečistot, např. prachu či zbytků předchozích léčebných materiálů. Na celou spodinu rány následně aplikujte malé množství gelu, ten k ní přilne a postupně absorbuje sekrety a další tekutiny z rány. Ošetřenou ránu kryjte sterilním čtvercem nejlépe z netkaného textilu, fixujte obinadlem nebo náplastí. Fixační materiály by měly ošetřené místo přesahovat cca o 1 cm. U pacientů s prokázanou a indikovanou infekcí je nutné dodržet ordinaci antibiotik a dalších léků dle rozhodnutí lékaře. Díky unikátní technologii se gel k ráně nepřilepí a lze ho bezbolestně odstranit pouhým jemným setřením. Nanášení Hemagelu a převaz provádějte dle potřeby po 24-48 hodinách, u infikovaných ran častěji. Poznámky: Dosavadní praxe a klinické zkoušky ukázaly, že vlhké prostředí výrazně urychluje proces hojení, podporuje dělení a pohyb buněk v ráně. Zároveň udržuje stálou teplotu v ráně, což je velmi důležité pro kvalitní zhojení. Při léčbě komplikovaných a infikovaných ran je nezbytné dodržovat další požadavky na léčbu, např. dostatečnou výživu, čistotu rány, léčbu vedlejších onemocnění a dodržování dalších léčebných pokynů lékaře. Kontraindikace: Při použití Hemagelu nebyly popsány žádné vedlejší účinky typu alergií, zvýšení bolestivosti apod., ani žádné další kontraindikace. Upozornění: V případě výskytu vedlejších nežádoucích účinků (zvýšená bolestivost, zarudnutí apod.) přerušte léčbu a kontaktujte ošetřujícího lékaře. Chraňte před dětmi. Nepoužívejte vnitřně! Nepoužívejte po uplynutí expirační doby uvedené na tubě. Skladování: Skladujte v suchu při teplotě 15-25 °C Balení: Tuba 100g Zdroj: www.hemagel.cz Hemagel - chytřejší než náplast! S unikátním patentem,


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.