Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen APO-CETIRIZIN 10 mg 10 tablet

Léky

APO-CETIRIZIN 10 mg 10 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Vhodný ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Ponechte si ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? APO-CETIRIZIN 10 mg 10 tablet koupíte i tady

Specifikace APO-CETIRIZIN 10 mg 10 tablet

Kategorie Léky
Výrobce Chanelle Medical
Nejnižší cena 65 Kč

Apo-cetirizin je přípravek proti alergii, který zmírňuje nosní a oční příznaky alergické rýmy a zmírňuje příznaky chronické kopřivky nejasného původu. Příznaky alergické rýmy: - silná vodnatá sekrece z nosu - svědění - kýchání (záchvatovité) - zduření nosní sliznice (tzv. ucpaný nos) - svědění a slzení očí, oteklá oční víčka (alergická rýma způsobená pyly) Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let dávkují 1 x denně 1 tabletu. Děti od 6 do 12 let dávkují 2x denně 1/2 tablety. Ke zlepšení projevů dochází 2 hodiny » ... a dál?

Produkt APO-CETIRIZIN 10 mg 10 tablet

APO-CETIRIZIN 10 mg 10 tablet - parametry

Název produktu: APO-CETIRIZIN 10 mg 10 tablet
Výrobce: Chanelle Medical
Minimální cena: 65 Kč
Maximální cena: 81 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vhodný ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoliv nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci: 1.Co je APO-CETIRIZIN a k čemu se používá 2.Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete APO-CETIRIZIN užívat 3.Jak se APO-CETIRIZIN užívá 4.Možné nežádoucí účinky 5.Jak APO-CETIRIZIN uchovávat 6.Obsah balení a další informace 1. CO JE APO-CETIRIZIN A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Léčivou látkou přípravku APO-CETIRIZINu je cetirizin-dihydrochlorid. APO-CETIRIZIN je přípravek proti alergiím. APO-CETIRIZIN se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá k zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy; zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikarie). 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE APO-CETIRIZIN UŽÍVAT Neužívejte APO-CETIRIZIN jestliže máte závažné poškození funkce ledvin (těžké selhání ledvin s clearance kreatininu pod 10 ml/min.); jestliže jste alergický/á na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6), na hydroxyzin nebo na látky odvozené od piperazinu (blízce příbuzné léčivé látky jiných přípravků); jestliže máte dědičnou poruchu nesnášenlivosti galaktózy, vrozený nedostatek laktázy nebo poruchu vstřebávání glukózy a galaktózy. Upozornění a opatření jestliže máte poruchu funkce ledvin, poraďte se, prosím, s lékařem. V případě potřeby budete užívat sníženou dávku přípravku. Novou dávku určí lékař. jestliže máte epilepsii nebo je u Vás vyšší riziko vzniku křečí, měl/a byste se před zahájením léčby poradit se svým lékařem. Mezi alkoholem (při hladině 0,5 g/l v krvi, což odpovídá jedné skleničce vína) a cetirizinem užívaným v doporučených dávkách nebylo pozorováno žádné klinicky významné vzájemné působení. Nejsou však k dispozici údaje o bezpečnosti, pokud jsou užívány vyšší dávky cetirizinu současně s alkoholem. Proto se, stejně jako u všech ostatních antihistaminik, doporučuje vyloučit současné požívání alkoholu při léčbě přípravkem APO-CETIRIZIN. Jestliže je u Vás plánováno testování na alergie, zeptejte se svého lékaře, zda máte přestat užívat APO-CETIRIZIN několik dní před testem. Tento lék může ovlivnit výsledky Vašeho testu na alergie. Další léčivé přípravky a APO-CETIRIZIN Prosím, informujte


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.