Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy poezie » Srovnání cen Antonín Přidal: Zpovědi a odposlechy

Knihy poezie

Antonín Přidal: Zpovědi a odposlechy

Hodnocení: 1x
  • 5

Zpovědi a odposlechy - Přidal Antonín. Zpovědi a odposlechy Básnickou sbírku Antonína Přidala Zpovědi a odposlechy považuji za zásadní dílo nejen svého autora, ale i současné české literatury. Ve chvíli, kdy všeho je moc a nic nemá váhu, ozývá se — vím, bude to znít paradoxně — jasný hlas hluboké vnitřní meditace. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88964
skladem

Jaké má kniha
Zpovědi a odposlechy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Antonín Přidal: Zpovědi a odposlechy koupíte i tady

Specifikace Antonín Přidal: Zpovědi a odposlechy

Kategorie Knihy poezie
Nejnižší cena 152 Kč

Básnickou sbírku Antonína Přidala Zpovědi a odposlechy považuji za zásadní dílo nejen svého autora, ale i současné české literatury. Ve chvíli, kdy všeho je moc a nic nemá váhu, ozývá se — vím, bude to znít paradoxně — jasný hlas hluboké vnitřní meditace. Bez těkavé klipovitosti, bez sentimentality, bez takzvaného poetického oparu nebo kouřové clony, která tak ráda v divadle i na jevišti dnešního světa nahrazuje poctivě vyložené karty. Autor je přísný k sobě i k jiným, nic si neodpouští. Chce se dobrat odpovědi na » ... a dál?

Produkt Antonín Přidal: Zpovědi a odposlechy

Antonín Přidal: Zpovědi a odposlechy - parametry

Název produktu: Antonín Přidal: Zpovědi a odposlechy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 152 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Zpovědi a odposlechy - Přidal Antonín. Zpovědi a odposlechy Básnickou sbírku Antonína Přidala Zpovědi a odposlechy považuji za zásadní dílo nejen svého autora, ale i současné české literatury. Ve chvíli, kdy všeho je moc a nic nemá váhu, ozývá se — vím, bude to znít paradoxně — jasný hlas hluboké vnitřní meditace. Bez těkavé klipovitosti, bez sentimentality, bez takzvaného poetického oparu nebo kouřové clony, která tak ráda v divadle i na jevišti dnešního světa nahrazuje poctivě vyložené karty. Autor je přísný k sobě i k jiným, nic si neodpouští. Chce se dobrat odpovědi na otázky dotírající s věkem. Je v tom odpovědnost za život, v němž jsme „každý sám za sebe“, bez výmluv na nepravé sudičky, téma odcházení a zkoumavého nahlížení za obzor tohoto světa. Je to neúprosná poezie rozkoše i bolesti z myšlení, ale taky plná zvědavosti a údivu, překvapení. Vtipu ironického i dětsky hravého. Miroslav Plešák Zpovědi a odposlechy - Přidal Antonín od nakladatelství v kategorii Beletrie | Poezie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.