Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Antonín Mokrejš: Veřejnost Skutečnost - iluze - fikce

Knihy

Antonín Mokrejš: Veřejnost Skutečnost - iluze - fikce

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Fenomenologicky orientovaná práce z oboru filosofie politiky, která chápe politický život konkrétního společenství jako proces, v jehož průběhu dané společenství organizuje hospodaření se všemi svými silami i zdroji, duchovními i hmotnými. V základu politického života se evidentně nacházejí důležité duchovní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77927
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Antonín Mokrejš: Veřejnost Skutečnost - iluze - fikce koupíte i tady

Specifikace Antonín Mokrejš: Veřejnost Skutečnost - iluze - fikce

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 128 Kč

Fenomenologicky orientovaná práce z oboru filosofie politiky, která chápe politický život konkrétního společenství jako proces, v jehož průběhu dané společenství organizuje hospodaření se všemi svými ... a dál?

Produkt Antonín Mokrejš: Veřejnost Skutečnost - iluze - fikce

Antonín Mokrejš: Veřejnost Skutečnost - iluze - fikce - parametry

Název produktu: Antonín Mokrejš: Veřejnost Skutečnost - iluze - fikce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 128 Kč
Maximální cena: 247 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Fenomenologicky orientovaná práce z oboru filosofie politiky, která chápe politický život konkrétního společenství jako proces, v jehož průběhu dané společenství organizuje hospodaření se všemi svými silami i zdroji, duchovními i hmotnými. V základu politického života se evidentně nacházejí důležité duchovní zkušenosti a postoje daného společenství, které však nebývají vždy věrohodně rozpoznávány a to zřetelně deformuje dobrý a úspěšný chod společenství. Důležité téma politického života pak reprezentuje veřejnost jako terén, ve kterém se odehrává a rozvíjí vše, co je, může být a mělo by být sdíleno jako společné, tedy zejména společná situace, společná naděje a společná řeč.PhDr. Antonín Mokrejš, CSc. (1932) je vědecký pracovník Filosofického ústavu AV ČR. Zaměřuje se zejména na využití podnětů moderní fenomenologie při analýze základních pohybů a určující dynamiky života a rozhodujících podmínek a předpokladů bytostné tvořivosti života a jeho rozvoje i vzestupu. Kromě jiného publikoval knihy Umění, skutečnost, poznání (1966), Odvaha vidět - F. Nietzsche, myslitel a filosof (1993), Filosofie a život - život a umění (1995), Duchovní svět F. X. Šaldy (1997), Umění: a k čemu? (2002), Husserl a otázka „Co je normální?" (2002). kniha, Veřejnost Skutečnost - iluze - fikce, Antonín Mokrejš, Triton Antonín MokrejšTritonKniha, čeština, 144 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.