Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Antonín Mokrejš: Hermeneutické pojetí zkušenosti

Knihy

Antonín Mokrejš: Hermeneutické pojetí zkušenosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Hermeneutické pojetí zkušenosti - Antonín Mokrejš. Rozbor hermeneutické interpretace podstaty a struktury zkušenosti. Hermeneutický výklad pojímá základní podobu zkušenosti jako "porozumění", prostupující veškerou lidskou činnost a chtění. Zkušenost tudíž označuje velice různorodé fenomény. Hermeneutická ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Antonín Mokrejš: Hermeneutické pojetí zkušenosti

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 42 Kč

Rozbor hermeneutické interpretace podstaty a struktury zkušenosti. Hermeneutický výklad pojímá základní podobu zkušenosti jako porozumění, prostupující veškerou lidskou činnost a chtění. Zkušenost tud ... a dál?

Produkt Antonín Mokrejš: Hermeneutické pojetí zkušenosti

Antonín Mokrejš: Hermeneutické pojetí zkušenosti - parametry

Název produktu: Antonín Mokrejš: Hermeneutické pojetí zkušenosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 42 Kč
Maximální cena: 49 Kč
Ušetríte až: 7 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hermeneutické pojetí zkušenosti - Antonín Mokrejš. Rozbor hermeneutické interpretace podstaty a struktury zkušenosti. Hermeneutický výklad pojímá základní podobu zkušenosti jako "porozumění", prostupující veškerou lidskou činnost a chtění. Zkušenost tudíž označuje velice různorodé fenomény. Hermeneutická snaha odhalit vzájemnost rozrůzněné zkušenosti a bytí umožnila aktualizovat filozofické poznání. Hermeneutika napomohla sebeuvědomění filozofie! Mokrejš tento přínos oceňuje, avšak kriticky hodnotí hermeneutickou dialektiku racionálního a univerzálního. Dialektiku je třeba chápat jako vztah racionálního a protiracionálního. Studie je určena odborně erudovaným čtenářům s hlubším zájmem o hermeneutický výklad lidského bytí. Hermeneutické pojetí zkušenosti - Antonín Mokrejš od nakladatelství Filosofia v kategorii Filozofie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Výhodná nabídka Hermeneutické pojetí zkušenosti - Antonín Mokrejš od Filosofia v kategorii knihy > | za cenu 48,00 Kč!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.