Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Antonie Doležalová: Učíme ekonomii 90 let

Učebnice/Odborná literatura

Antonie Doležalová: Učíme ekonomii 90 let

Hodnocení: 1x
  • 4

Kolektiv autorů v knize společně hledá odpověď na dvě klíčové otázky: do jaké míry lze v ekonomickém vzdělávání uplynulých devadesáti let mluvit o kontinuitě, či diskontinuitě – ať už institucí, osobností, myšlenek, organizace, nebo obsahu výuky, a do jaké míry jsme v průběhu těchto devadesáti let byli svědky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.11143
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Antonie Doležalová: Učíme ekonomii 90 let koupíte i tady

Specifikace Antonie Doležalová: Učíme ekonomii 90 let

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 297 Kč

Kniha – autor Antonie Doležalová, 284 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. Kolektiv autorů v knize společně hledá odpověď na dvě klíčové otázky: do jaké míry lze v ekonomickém vzdělávání uplynulých devadesáti let mluvit o kontinuitě, či diskontinuitě – ať už institucí, osobností, myšlenek, organizace, nebo obsahu výuky, a do jaké míry jsme v průběhu těchto devadesáti let byli svědky politizace ekonomie. Odpovědi na tyto dvě otázky byly formulovány na jedné straně skrze popis vývoje Vysoké školy obchodní v » ... a dál?

Produkt Antonie Doležalová: Učíme ekonomii 90 let

Antonie Doležalová: Učíme ekonomii 90 let - parametry

Název produktu: Antonie Doležalová: Učíme ekonomii 90 let
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 297 Kč
Maximální cena: 380 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kolektiv autorů v knize společně hledá odpověď na dvě klíčové otázky: do jaké míry lze v ekonomickém vzdělávání uplynulých devadesáti let mluvit o kontinuitě, či diskontinuitě – ať už institucí, osobností, myšlenek, organizace, nebo obsahu výuky, a do jaké míry jsme v průběhu těchto devadesáti let byli svědky politizace ekonomie. Odpovědi na tyto dvě otázky byly formulovány na jedné straně skrze popis vývoje Vysoké školy obchodní v meziválečném období, skrze popis vývoje jejich institucionálních nástupkyň a konkurentek v době po druhé světové válce a konečně také skrze popis vývoje Vysoké školy ekonomické v období reálného socialismu. S nezbytnými přesahy do předcházejících let i do naší současnosti. Na straně druhé se předmětem analýzy staly myšlenkové koncepty osobností, které podobu ekonomické vědy a výuky ekonomie v Česku (Československu) v uplynulých devadesáti letech nejvíce ovlivnily. Publikace: Učíme ekonomii 90.let - Doležalová Antonie;Kolektiv. Publikace: Učíme ekonomii 90.let - Doležalová Antonie;Kolektiv. Antonie DoležalováWolters Kluwer 2011Kniha, čeština, 284 stran Autor knihy Antonie Doležalová, Vydavatelstvo Wolters Kluwer


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.