Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Antonie Doležalová: Učíme ekonomii 90 let

Učebnice/Odborná literatura

Antonie Doležalová: Učíme ekonomii 90 let

Hodnocení: 1x
  • 4

Kolektiv autorů v knize společně hledá odpověď na dvě klíčové otázky: do jaké míry lze v ekonomickém vzdělávání uplynulých devadesáti let mluvit o kontinuitě, či diskontinuitě – ať už institucí, osobností, myšlenek, organizace, nebo obsahu výuky, a do jaké míry jsme v průběhu těchto devadesáti let byli svědky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Antonie Doležalová: Učíme ekonomii 90 let koupíte i tady

Specifikace Antonie Doležalová: Učíme ekonomii 90 let

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 304 Kč

Kolektiv autorů v knize společně hledá odpověď na dvě klíčové otázky: do jaké míry lze v ekonomickém vzdělávání uplynulých devadesáti let mluvit o kontinuitě, či diskontinuitě – ať už institucí, osobn ... a dál?

Produkt Antonie Doležalová: Učíme ekonomii 90 let

Antonie Doležalová: Učíme ekonomii 90 let - parametry

Název produktu: Antonie Doležalová: Učíme ekonomii 90 let
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 304 Kč
Maximální cena: 397 Kč
Ušetríte až: 93 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kolektiv autorů v knize společně hledá odpověď na dvě klíčové otázky: do jaké míry lze v ekonomickém vzdělávání uplynulých devadesáti let mluvit o kontinuitě, či diskontinuitě – ať už institucí, osobností, myšlenek, organizace, nebo obsahu výuky, a do jaké míry jsme v průběhu těchto devadesáti let byli svědky politizace ekonomie. Odpovědi na tyto dvě otázky byly formulovány na jedné straně skrze popis vývoje Vysoké školy obchodní v meziválečném období, skrze popis vývoje jejich institucionálních nástupkyň a konkurentek v době po druhé světové válce a konečně také skrze popis vývoje Vysoké školy ekonomické v období reálného socialismu. S nezbytnými přesahy do předcházejících let i do naší současnosti. Na straně druhé se předmětem analýzy staly myšlenkové koncepty osobností, které podobu ekonomické vědy a výuky ekonomie v Česku (Československu) v uplynulých devadesáti letech nejvíce ovlivnily. Publikace: Učíme ekonomii 90.let - Doležalová Antonie;Kolektiv. Publikace: Učíme ekonomii 90.let - Doležalová Antonie;Kolektiv. Antonie DoležalováWolters Kluwer 2011Kniha, čeština, 284 stran Autor knihy Antonie Doležalová, Vydavatelstvo Wolters Kluwer


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.