Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Anton Puškár: Okna, dveře, prosklené stěny

Knihy naučná literatura

Anton Puškár: Okna, dveře, prosklené stěny

Hodnocení: 1x
  • 4

Špičkoví odborníci předkládají široké stavebnické veřejnosti titul, který si klade za cíl minimalizovat deficit odborných informací z oblasti, ve které se každoročně proinvestují v České republice značné finanční prostředky, a současně poskytnout ucelený soubor teoretických a praktických poznatků. Zdokumentované ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Anton Puškár: Okna, dveře, prosklené stěny koupíte i tady

Specifikace Anton Puškár: Okna, dveře, prosklené stěny

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 278 Kč

Výplně otvorů stavebních konstrukcí jsou nejexponovanějšími prvky obalových konstrukcí budov. Svými funkcemi se výraznou měrou podílejí na tvorbě optimálního vnitřního prostředí a rozhodující měrou na energetických ztrátách objektů. Výplně otvorů jsou nejen významné konstrukční prvky, ale i výrazové prostředky v architektuře. V jednotlivých kapitolách jsou uvedeny základní principy stavební fyziky a kritéria vycházející z platných technických norem a předpisů. Ty mají odborníky usměrnit a doplnit jejich » ... a dál?

Produkt Anton Puškár: Okna, dveře, prosklené stěny

Anton Puškár: Okna, dveře, prosklené stěny - parametry

Název produktu: Anton Puškár: Okna, dveře, prosklené stěny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 278 Kč
Maximální cena: 465 Kč
Ušetríte až: 187 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Špičkoví odborníci předkládají široké stavebnické veřejnosti titul, který si klade za cíl minimalizovat deficit odborných informací z oblasti, ve které se každoročně proinvestují v České republice značné finanční prostředky, a současně poskytnout ucelený soubor teoretických a praktických poznatků. Zdokumentované nejnovější trendy v oblasti otvorových výplní staveb mají sloužit všem cílovým skupinám k tomu, aby se správně rozhodovaly při výběru a volbě otvorových výplní staveb, ať už v případě novostaveb, nebo při zhodnocování nemovitostí formou rekonstrukce. Ve čtyřech hlavních kapitolách – Okna, Dveře, Prosklená stěna, Zimní zahrada – autoři seznámí čtenáře s historií a terminologií, uvádějí základní rozdělení, definují funkční i konstrukční požadavky kladené na ten-který typ konstrukce. Při každém typu konstrukce jsou podrobně rozebrány přednosti i negativa užívaných materiálů, samozřejmostí je uvádění detailů osazení konstrukcí. Autoři představují vzájemně souvisící konstrukce a části – kování, posuvné a automatické systémy... Dílo reflektuje aktuální tepelnětechnické, požárněbezpečnostní, světelnětechnické požadavky a normy platné v ČR.  Publikace: Okna, dveře, prosklené stěny - kolektiv. Výplně otvorů stavebních konstrukcí jsou nejexponovanějšími prvky

obalových konstrukcí budov. Svými funkcemi se výraznou měrou

podílejí na tvorbě optimálního vnitřního prostředí a rozhodující

měrou na energetických ztrátách objektů. Výplně otvorů jsou nejen

významné konstrukční prvky, ale i výrazové prostředky v

architektuře.

V jednotlivých kapitolách jsou uvedeny základní principy stavební

fyziky a kritéria vycházející z platných technických norem a

předpisů. Ty mají odborníky usměrnit a doplnit jejich vědomosti o

nové poznatky.

Publikace je určena především odborníkům stavební praxe (

architektům, projektantům, výrobcům, realizátorům ) i širší odborné

veřejnosti, ale může být využita i při výuce předmětu konstrukce

pozemních staveb na stavebních fakultách. Publikace: Okna, dveře, prosklené stěny - kolektiv.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.