Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Anthony O´Neill: Na odvracené straně

Knihy

Anthony O´Neill: Na odvracené straně

Hodnocení: 0x
  • 4

Na odvrácené straně - Anthony O´Neill Na odvrácené straně Měsíce se nachází Město hříchu založené výstředním miliardářem Fletcherem Mosasem – původně jako trestanecká kolonie pro nejtěžší zločince, nájemné vrahy a sexuální maniaky. V celém vesmíru není místo, kde byste sehnali účinnější fet, levnější plastickou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85861
skladem

Jaké má kniha
Na odvracené straně
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Anthony O´Neill: Na odvracené straně koupíte i tady

Specifikace Anthony O´Neill: Na odvracené straně

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 223 Kč

Na odvrácené straně Měsíce se nachází Město hříchu založené výstředním miliardářem Fletcherem Mosasem – původně jako trestanecká kolonie pro nejtěžší zločince, nájemné vrahy a sexuální maniaky. V celém vesmíru není místo, kde byste sehnali účinnější fet, levnější plastickou operaci, intimnější zákoutí pro dohodnutí kšeftu… anebo zkorumpovanější policii. ... a dál?

Produkt Anthony O´Neill: Na odvracené straně

Anthony O´Neill: Na odvracené straně - parametry

Název produktu: Anthony O´Neill: Na odvracené straně
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 223 Kč
Maximální cena: 331 Kč
Ušetríte až: 108 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Na odvrácené straně - Anthony O´Neill Na odvrácené straně Měsíce se nachází Město hříchu založené výstředním miliardářem Fletcherem Mosasem – původně jako trestanecká kolonie pro nejtěžší zločince, nájemné vrahy a sexuální maniaky. V celém vesmíru není místo, kde byste sehnali účinnější fet, levnější plastickou operaci, intimnější zákoutí pro dohodnutí kšeftu… anebo zkorumpovanější policii.Poručík Damien Zackon, jehož sem před mafiány na Zemi uklidili v rámci programu na ochranu svědků, se o tom má přesvědčit na vlastní kůži. Když v místním policejním revíru dojde k sérii krvavých atentátů, svěří vyšetřování právě jemu. Proč zrovna nováčkovi? Při pátrání po atentátnících mu hážou klacky pod nohy jak kolegové v čele s náčelníkem otylým jako hroch, tak zdejší samozvaný vládce. Jenže co když za vraždami stojí právě všemocný Mosas a jeho neméně ambiciózní dcera? Mezitím se dva tisíce kilometrů odtud vydává na pouť v krutých podmínkách měsíčního povrchu uhlazený android, usměvavý, cílevědomý – a pokud se mu kdokoli ocitne v cestě, i krvežíznivý stroj vedený jedinou pohnutkou. Musí se dostat do Města hříchu a ovládnout ho…„Geniálně šílené, napínavé a zábavné.“ - THE WALL STREET JOURNAL„O’Neillovy postavy mají nesmírnou přitažlivost – i ty, o kterých tušíte, že je čeká strašlivá smrt. Pocit hrůzy zmírňují bizarní slovní hříčky, groteskní popisy měsíční reality a sarkastický humor.“ - KIRKUS REVIEWS„Kniha nabroušená jako dýka z nanovláken, příběh ponurý jako mezihvězdný prostor. Vyprávění skandálně, bizarně, neodolatelně zábavné.“ - JOHN BIRMINGHAM„Měsíc se otáčí synchronně se Zemí, takže jedna jeho strana – přivrácená strana – je stále obrácená k Zemi. Druhou, odvrácenou stranu, nelze ze Země nikdy pozorovat. Odvrácená strana se někdy nazývá ‚temnou stranou‘. Všechna místa na odvrácené straně Měsíce jsou odříznuta od přímé komunikace se Zemí. - podle Wikipedie z kategorie Knihy | Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Sci-fi | Světová sci-fi od LEDA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Autor : Anthony O´Neill, V trestanecké kolonii na Měsíci by dobrovolně žil jen šílenec. Do tohoto pekla poslali poručíka Zackona, který musí zastavit zmutovaného krvežíznivého androida. Dohoní zákon i nejmocnějšího muže kolonie a jeho ambiciózní dceru?Druh sortimentu : Kniha, Na odvrácené straně, Jazyk : Čeština, Počet stran : 432


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.