Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Anthony Giddens: Proměna intimity

Knihy

Anthony Giddens: Proměna intimity

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Proměna intimity - Sexualita, láska a erotika v moderních společnostech - Anthony Giddens. Kniha dává čtenáři nahlédnout do vztahu mezi intimissimem, kterým láska vždy byla, a převratně se měnícím světem kolem nás. Je odbornou sociologickou studií soukromých vztahů, zasažených zrychlujícím se tempem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Proměna intimity
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Anthony Giddens: Proměna intimity koupíte i tady

Specifikace Anthony Giddens: Proměna intimity

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 189 Kč

Kniha dává čtenáři nahlédnout do vztahu mezi intimissimem, kterým láska vždy byla, a převratně se měnícím světem kolem nás. Je odbornou sociologickou studií soukromých vztahů, zasažených zrychlují ... a dál?

Produkt Anthony Giddens: Proměna intimity

Anthony Giddens: Proměna intimity - parametry

Název produktu: Anthony Giddens: Proměna intimity
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 390 Kč
Ušetríte až: 201 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Proměna intimity - Sexualita, láska a erotika v moderních společnostech - Anthony Giddens. Kniha dává čtenáři nahlédnout do vztahu mezi intimissimem, kterým láska vždy byla, a převratně se měnícím světem kolem nás. Je odbornou sociologickou studií soukromých vztahů, zasažených zrychlujícím se tempem technických, ekonomických a politických změn. Novým způsobem pohlíží na roli sexuality v moderní kultuře a vymezuje se proti teoretikům „sexuální revoluce“. Soustřeďuje se především na to, co se z proměny vnímání sexuality v posledním století, promítlo do myšlení a jednání moderního člověka. Ukazuje „romantickou lásku“ jako významnou historickou inovaci, která změnila svět podobně jako „protestantská etika a duch kapitalismu“. Text odpovídá přístupným způsobem na otázky, které se modernímu člověku vynořují jako životně důležité: otázky jeho životního projektu a možnosti sdílení takového projektu prostřednictvím milostné vášně. Kniha je určena studentům a učitelům sociálních věd, expertům (v oblastech rodina, intimita, gender), novinářům, vzdělaným laikům.

Anthony Giddens je v české akademické obci všeobecně považován za dnes nejvýznamnějšího žijícího sociologa. Jeho práce znamenaly významný pokrok v rozvoji obecné sociologické teorie. Do češtiny byly zatím přeloženy především jeho studie o postmoderní době a studie politologické. Publikace: Proměna intimity - Sexualita, láska a erotika v moderních společnostech - Anthony Giddens. Anthony GiddensSexualita, láska a erotika v moderních společnostechPORTÁL 2012Kniha, čeština, 216 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.