MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Anthony De Mello: Cesta k lásce

Ostatní z kategorie knihy

Anthony De Mello: Cesta k lásce

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072951222

Cesta k lásce - Anthony De Mello Meditace Anthony de Mella. „Láska pramení z Vědomí,“ připomíná Mello. K jeho dosažení je však potřeba naučit se vidět. „A naučit se vidět, je v životě člověka nejbolestivější. Bez schopnosti vidět se láska nezrodí.“ Pouze tehdy, vidíme-li ostatní takové, jací skutečně jsou, začneme ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Cesta k lásce
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Anthony De Mello: Cesta k lásce

Čerstvá hodnocení Anthony De Mello: Cesta k lásce

  • 5

Kája N., 25. listopadu 2015

Co stránka to perla? Kdepak..., co věta, to perla. Každý hledající má možnost v této knize objevit kouzlo a netřeba se bát jakýchkoliv "pobožných žvástů". Tuto knížku už nedám z ruky, má čestné místo v mé knihovně i v životě. Děkuji Vám PANE Mello


Specifikace Anthony De Mello: Cesta k lásce

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 150 Kč

Meditace Anthony de Mella.„Láska pramení z Vědomí,“ připomíná Mello. K jeho dosažení je však potřeba naučit se vidět. „A naučit se vidět, je v životě člověka nejbolestivější. Bez schopnosti vidět se láska nezrodí.“ Pouze tehdy, vidíme-li ostatní takové, jací skutečně jsou, začneme být schopni skutečně milovat. ... a dál?

Produkt Anthony De Mello: Cesta k lásce

Anthony De Mello: Cesta k lásce - parametry

Název produktu: Anthony De Mello: Cesta k lásce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 168 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cesta k lásce - Anthony De Mello Meditace Anthony de Mella. „Láska pramení z Vědomí,“ připomíná Mello. K jeho dosažení je však potřeba naučit se vidět. „A naučit se vidět, je v životě člověka nejbolestivější. Bez schopnosti vidět se láska nezrodí.“ Pouze tehdy, vidíme-li ostatní takové, jací skutečně jsou, začneme být schopni skutečně milovat. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět | Meditace, Relaxace od Cesta naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Autor nám předkládá svou zkušenost s Bohem a se svou vlastní duchovní cestou. Ve druhé části autor popisuje své mnohdy trpké zkušenosti s církví.


Recenze Anthony De Mello: Cesta k lásce

Kája N., 25. listopadu 2015Co stránka to perla? Kdepak..., co věta, to perla. Každý hledající má možnost v této knize objevit kouzlo a netřeba se bát jakýchkoliv "pobožných žvástů". Tuto knížku už nedám z ruky, má čestné místo v mé knihovně i v životě. Děkuji Vám PANE Mello
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Anthony De Mello: Cesta k lásce

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.