Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Anselm Grün, Jan-Uwe Rogge: Když se děti ptají na Boha

Knihy naučná literatura

Anselm Grün, Jan-Uwe Rogge: Když se děti ptají na Boha

Hodnocení: 1x
  • 4

Výchovný poradce a benediktinský mnich se sešli nad tématem, které je pro mnohé rodiče oříškem: Jak s dětmi mluvit o Bohu, co jim říci dříve a co později, je třeba překládat jim slova Písma do „maminkovské řeči“, nebo se stačí s nimi modlit a vychovávat je, jak to dělají ostatní rodiče, a spoléhat na výchovnou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Když se děti ptají na B..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Anselm Grün, Jan-Uwe Rogge: Když se děti ptají na Boha koupíte i tady

Specifikace Anselm Grün, Jan-Uwe Rogge: Když se děti ptají na Boha

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 142 Kč

Výchovný poradce a benediktinský mnich se sešli nad tématem, které je pro mnohé rodiče oříškem: Jak s dětmi mluvit o Bohu, co jim říci dříve a co později, je třeba překládat jim slova Písma do „mamink ... a dál?

Produkt Anselm Grün, Jan-Uwe Rogge: Když se děti ptají na Boha

Anselm Grün, Jan-Uwe Rogge: Když se děti ptají na Boha - parametry

Název produktu: Anselm Grün, Jan-Uwe Rogge: Když se děti ptají na Boha
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 142 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 127 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Výchovný poradce a benediktinský mnich se sešli nad tématem, které je pro mnohé rodiče oříškem: Jak s dětmi mluvit o Bohu, co jim říci dříve a co později, je třeba překládat jim slova Písma do „maminkovské řeči“, nebo se stačí s nimi modlit a vychovávat je, jak to dělají ostatní rodiče, a spoléhat na výchovnou intuici a na to, že se děti nějak o Bohu dozvědí samy? Jak vlastně vytvářet „rodinnou spiritualitu“ tak, aby byla pro děti přijatelná a stravitelná? Bytostným přesvědčením obou autorů je, že touha po dokonalosti ve výchově vede jen ke stresu u dětí i u rodičů, že je třeba dělat ve výchově také chyby a učit se z nich. Předávání hodnot, jako je víra v Boha a duchovní život, vede skrze příklad, empatii, rituály, ale také přiznání vlastních chyb a jejich vzájemné odpouštění.  Jan-Uwe Rogge pracuje jako poradce v oblasti komunikace a rodinného poradenství. Více než třicet let vede oblíbené kurzy určené rodičům a vychovatelům. V Portálu vyšly jeho knihy Dětské strachy a úzkosti, Děti potřebují hranice, Rodiče určují hranice, Výchova dětí krok za krokem. Anselm Grün je dnes asi nejznámější autor spirituální literatury. Jako benediktinský mnich působí v klášteře Münsterschwarzach. V Portálu vyšly jeho knihy Deprese jako šance, Vánoční rozjímání, Život je teď, Co živí lásku, Důvěřuj sobě.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.