Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Annette Capel + Wendy Sharp: Objective First 4E Student´s Book with answers + CD-ROM

Učebnice/Odborná literatura

Annette Capel + Wendy Sharp: Objective First 4E Student´s Book with answers + CD-ROM

Hodnocení: 1x
  • 4

Doporučujeme, protože: 1. Jedná se o oficiální materiál pro přípravu na Cambridgeskou zkoušku revidovanou od roku 2015 (současná verze). 2. Obsahuje detailní popis zkoušky a všech cvičení, která jsou v přesné podobě k procvičení. Celá kniha je strukturována do 24 lekcí a je koncipovaná jako příprava na zvládnutí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85526

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Annette Capel + Wendy Sharp: Objective First 4E Student´s Book with answers + CD-ROM koupíte i tady

Specifikace Annette Capel + Wendy Sharp: Objective First 4E Student´s Book with answers + CD-ROM

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 448 Kč

Fourth edition of the best-selling Cambridge English: First (FCE) course, updated to prepare for the 2015 revised exam. The Student's Book with answers contains fresh, updated texts and artwork that provide solid language development, lively class discussion and training in exam skills. The 24 topic-based units include examples from the Cambridge English Corpus to highlight common learner errors, while vocabulary sections informed by the English Vocabulary Profile ensure that students are learning the most useful » ... a dál?

Produkt Annette Capel + Wendy Sharp: Objective First 4E Student´s Book with answers + CD-ROM

Annette Capel + Wendy Sharp: Objective First 4E Student´s Book with answers + CD-ROM - parametry

Název produktu: Annette Capel + Wendy Sharp: Objective First 4E Student´s Book with answers + CD-ROM
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 448 Kč
Maximální cena: 708 Kč
Ušetríte až: 260 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Doporučujeme, protože: 1. Jedná se o oficiální materiál pro přípravu na Cambridgeskou zkoušku revidovanou od roku 2015 (současná verze).

2. Obsahuje detailní popis zkoušky a všech cvičení, která jsou v přesné podobě k procvičení. Celá kniha je strukturována do 24 lekcí a je koncipovaná jako příprava na zvládnutí techniky testování Cambridgeských zkoušek. Student tak ví, jak zkouška vypadá a co má od ní očekávat.

3. Obsahuje širokou slovní zásobu zasazenou do kontextu v článcích a cvičeních.

4. Součástí knihy je CD, kde lze najít dodatečná cvičení k procvičení látky.

5. Kniha obsahuje oddíly "Corpus Spots," kde rozebírá nejčastější chyby kandidátů při skládání této zkoušky, které jsou evidovány v "Cambridge Learner Corpus" Pro dokonalou přípravu doporučujeme dále zakoupit:

1. Class Audio CD - obsahuje zvukový záznam ke všem článkům a poslechovým cvičením v učebnici, ke kterým má student přístup pouze v kurzech s učitelem; doma si je nemůže sám znovu procvičit, protože nejsou součástí CD, které je přiloženo ke knize. Bez tohoto CD tak není příprava, zejména poslechu, plnohodnotná.

2. Workbook - pracovní sešit s dalšími cvičeními, která procvičují a rozšiřují danou látku ve všeh důležitých oblastech jazyka (listening, reading, grammar, vocabulary). Součástí knihy je i CD s nahrávkami textů a dalšími cvičeními na poslech. V knize naleznete také přepis těchto nahrávek a klíč ke všem cvičením v pracovním sešitě. 3. First trainer 2nd edition (Practice Tests  with answers and 3 Audio CDs) - obsahuje 6 kompletních testů na procvičení i s výsledky!

4. Common Mistakes at FCE - tato publikace se snaží ukázat studentům nejčastější chyby při zkoušce First (z Cambridge Learner Corpus) a dává návod, jak se jich vyvarovat. Podobné rady jsou již v učebnici Objective, zde jsou však ve větším množství. 5. Destination B2 Student´s Book with Key - slouží jako perfektní doplněk pro přípravu na tuto zkoušku, ikdyž jejím cílem je připravit na jakoukoliv zkoušku této úrovně (B2), ne konkrétně na zkoušku First. Obsahuje širokou a užitečnou škálu zajímavých obratů a slovních spojení, slovní zásoby obecně i gramatiku. Kniha je poměrně náročná, avšak naprosto dokonale zpracovaná. Doporučujeme!! Publikace: Objective First 4th Edition Student's Book with answers with CD-ROM - Annette Capel; Wendy Sharp. Fourth edition of the best-selling Cambridge English: First (FCE)

course, updated to prepare for the 2015 revised exam. The Student's

Book with answers contains fresh, updated texts and artwork that

provide solid language development, lively class discussion and

training in exam skills. The 24 topic-based units include examples

from the Cambridge English Corpus to highlight common learner

errors, while vocabulary sections informed by the English

Vocabulary Profile ensure that students are learning the most

useful language required at this level. A phrasal verb list

provides a handy reference. The interactive CD-ROM provides

comprehensive extra practice of the language and topic


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.