Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Anne Ménatory: Jaké je to být vlkem

Knihy naučná literatura

Anne Ménatory: Jaké je to být vlkem

Hodnocení: 1x
  • 4

Krásná obrazová publikace, zachycující život vlků v divoké přírodě.Tradiční postrach poutníků a dokonce symbol zla, začal vlk během času představovat hodnoty nezkroceného divokého života a pro mnohé i původní neposkvrněnost přírody. Neúnavný predátor obdařený vysokou inteligencí a udivující schopností adaptace. Jeho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Anne Ménatory: Jaké je to být vlkem koupíte i tady

Specifikace Anne Ménatory: Jaké je to být vlkem

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 447 Kč

Krásná obrazová publikace, zachycující život vlků v divoké přírodě.Tradiční postrach poutníků a dokonce symbol zla, začal vlk během času představovat hodnoty nezkroceného divokého života a pro mnohé i ... a dál?

Produkt Anne Ménatory: Jaké je to být vlkem

Anne Ménatory: Jaké je to být vlkem - parametry

Název produktu: Anne Ménatory: Jaké je to být vlkem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 447 Kč
Maximální cena: 699 Kč
Ušetríte až: 252 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Krásná obrazová publikace, zachycující život vlků v divoké přírodě.Tradiční postrach poutníků a dokonce symbol zla, začal vlk během času představovat hodnoty nezkroceného divokého života a pro mnohé i původní neposkvrněnost přírody. Neúnavný predátor obdařený vysokou inteligencí a udivující schopností adaptace. Jeho společenský život, talent pro lov a výjimečný instinkt k spolupráci ve smečce jsou pozoruhodné. Loven téměř k vyhubení. Nezávislý, ale obdařený silným smyslem sounáležitosti se smečkou, schopen adaptovat se na nejdrsnější prostředí, inteligentní a nelítostný lovec, je vlk dnes jedním z symbolů přírody, které musí být chráněny a zachráněny. Až v posledních letech se vlk díky studiím provedených v přírodě stal známým pro to, čím skutečně je. Pozorování uskutečněná badately, jakým je Anne Dominique Ménatory, zamítla mnohé obecně rozšířené mylné informace a umožnila publikovat výzkumem podložená díla, jako je toto, která se snaží celému druhu napravit pověst. Výjimečné fotografie popisují každo-denní život vlků a přirozené prostředí. Zároveň se tato publikace díky přitažlivému vyprávění známého přírodovědce stává významným příspěvkem k pochopení tohoto neobyčejného savce. Publikace: Jaké je to být vlkem - Anne Ménatory. Jaké je to být vlkem je velmi oblíbená kniha. Hledáte Jaké je to

být vlkem? U nás Jaké je to být vlkem za nejlepší ceny. Jaké je to

být vlkem naleznete v sekci Příroda ostatní v oddělení Příroda a

zahrada. Knihu Jaké je to být vlkem vydalo nakladatelství Pavel

Kadlčík - CUPRO. Kniha Jaké je to být vlkem je od autora Anne

Ménatory. Krásná obrazová publikace, zachcjící život vlků v divoké

přírodě. Publikace: Jaké je to být vlkem - Anne Ménatory. Kniha Jaké je to být vlkem, Autor Ménatory Anne, Anotace: Působivé a výjimečné fotografie vám přiblíží každodenní a soukromý život vlků v jejich přirozeném prostředí. Publikace je významným příspěvkem k poznání života vlků jako hrdých a svéprávných tvorů, kteří si zaslouží náš obdiv i respekt… Anne MénatoryOdesíláme 12.02.2014CUPRO 2005Kniha, čeština, 220 stranŽijte chvíli s vlky


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.