Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Anne-Marie Bonnet, Thierry Herqueta: Parkinsonova choroba

Knihy

Anne-Marie Bonnet, Thierry Herqueta: Parkinsonova choroba

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Parkinsonova choroba - rady pro nemocné a jjejich blízké - Anne-Marie Bonnet. Parkinsonova choroba se objevuje u lidí nejčastěji ve věku nad 50–60 let, 10 % onemocnění začíná po 40. roce věku. Jedná se o komplexní neurodegenerativní onemocnění a jako jeho příčina se označuje úbytek buněk, které produkují ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Parkinsonova choroba
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Anne-Marie Bonnet, Thierry Herqueta: Parkinsonova choroba koupíte i tady

Specifikace Anne-Marie Bonnet, Thierry Herqueta: Parkinsonova choroba

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 206 Kč

Parkinsonova choroba se objevuje u lidí nejčastěji ve věku nad 50–60 let, 10 % onemocnění začíná po 40. roce věku. Jedná se o komplexní neurodegenerativní onemocnění a jako jeho příčina se označuj ... a dál?

Produkt Anne-Marie Bonnet, Thierry Herqueta: Parkinsonova choroba

Anne-Marie Bonnet, Thierry Herqueta: Parkinsonova choroba - parametry

Název produktu: Anne-Marie Bonnet, Thierry Herqueta: Parkinsonova choroba
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 206 Kč
Maximální cena: 371 Kč
Ušetríte až: 165 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Parkinsonova choroba - rady pro nemocné a jjejich blízké - Anne-Marie Bonnet. Parkinsonova choroba se objevuje u lidí nejčastěji ve věku nad 50–60 let, 10 % onemocnění začíná po 40. roce věku. Jedná se o komplexní neurodegenerativní onemocnění a jako jeho příčina se označuje úbytek buněk, které produkují nervový přenašeč dopamin; to způsobuje problémy v přenosu povelů z mozku ke svalům. Nemoc lze léčit, lze zpomalit její postup, ale zatím ji nelze vyléčit. Tato příručka podává pomoc nemocným, jejich rodinným příslušníkům i blízkému okolí. Poskytuje podrobné a všestranné rady týkající se pomoci a komunikace. Ukazuje na možnosti, jak žít s nemocí a čelit jí v každodenním životě, seznamuje s jejím vývojem a umožňuje chápat její působení, seznamuje se způsoby léčby v různých konkrétních situacích. Radí, jak utvořit kolem postižených atmosféru, která umožní reagovat účinně v každé etapě nemoci. Přehledně strukturované kapitoly se zabývají podrobně etapami onemocnění, terapeutickými strategiemi i psychologickou pomocí a obsahují graficky vyznačené souhrny nejdůležitějších informací; závěr knihy je věnován nejnovějším výzkumům a poznatkům. Kniha je určena nemocným Parkinsonovou chorobou, jejich rodinným příslušníkům, lidem z blízkého okolí těchto nemocných i osobám, které o ně pečují. Anne-Marie Bonnet je lékařka-neuroložka, Thierry Hergueta psycholog. Oba poskytují péči nemocným Parkinsonovou chorobou a jejich blízkým v pařížské nemocnici Pitié-Salpetriere. Publikace: Parkinsonova choroba - rady pro nemocné a jjejich blízké - Anne-Marie Bonnet. Anne-Marie Bonnetrady pro nemocné a jjejich blízkéPORTÁL 2012Kniha, čeština, 160 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.