Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Anne Ameri-Siemens: Na brzkou shledanou, Teheráne

Knihy

Anne Ameri-Siemens: Na brzkou shledanou, Teheráne

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Na brzkou shledanou, Teheráne. - Knížecí dcera Azar a boj za íránskou svobodu - Anne Ameri-Siemensová. Knížecí dcera Azar a boj za íránskou svobodu Knížecí dcera Azar je dědičkou staleté kmenové tradice íránských Kaškájů. Vyrůstá v 50. letech minulého století. Anne Ameri-Siemensová, autorka mnoha jímavých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Na brzkou shledanou, Te..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Anne Ameri-Siemens: Na brzkou shledanou, Teheráne koupíte i tady

Specifikace Anne Ameri-Siemens: Na brzkou shledanou, Teheráne

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 239 Kč

Knížecí dcera Azar a boj za íránskou svobodu Knížecí dcera Azar je dědičkou staleté kmenové tradice íránských Kaškájů. Vyrůstá v 50. letech minulého století. Anne Ameri-Siemensová, autorka mnoha jímavých interview a několika knižních bestsellerů, nás zavádí do skvostného světa staré Persie. Vypráví dramatický příběh jedné íránské rodiny, neoddělitelně spjatý s politickými dějinami země. Kaškájové se snaží vymanit Írán z vlivu cizích mocností. Marně. A když se jedna z knížecích dcer odmítne stát šáhovou manželkou, » ... a dál?

Produkt Anne Ameri-Siemens: Na brzkou shledanou, Teheráne

Anne Ameri-Siemens: Na brzkou shledanou, Teheráne - parametry

Název produktu: Anne Ameri-Siemens: Na brzkou shledanou, Teheráne
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Na brzkou shledanou, Teheráne. - Knížecí dcera Azar a boj za íránskou svobodu - Anne Ameri-Siemensová. Knížecí dcera Azar a boj za íránskou svobodu Knížecí dcera Azar je dědičkou staleté kmenové tradice íránských Kaškájů. Vyrůstá v 50. letech minulého století. Anne Ameri-Siemensová, autorka mnoha jímavých interview a několika knižních bestsellerů, nás zavádí do skvostného světa staré Persie. Vypráví dramatický příběh jedné íránské rodiny, neoddělitelně spjatý s politickými dějinami země. Kaškájové se snaží vymanit Írán z vlivu cizích mocností. Marně. A když se jedna z knížecích dcer odmítne stát šáhovou manželkou, je osud Kaškájů zpečetěn… Šáhův útěk do exilu přináší Azar a celé její rodině novou naději. Náboženský stát Ájatolláha Chomejního však všechna očekávání zklame, a Azar raději odchází do Německa. Její poutavý životní příběh zrcadlí osudové okamžiky moderních íránských dějin a pomáhá pochopit současný vývoj v této asijské zemi. Publikace: Na brzkou shledanou, Teheráne. - Knížecí dcera Azar a boj za íránskou svobodu - Anne Ameri-Siemensová. Knížecí dcera Azar a boj za íránskou svobodu - PRÁH - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem matná - 216 str. - ISBN: 978-80-7252-3


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.