MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Kuchařky » Srovnání cen Annabel Karmel: SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti

Kuchařky

Annabel Karmel: SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072634859

Ať rostou jako z vody! Annabel Karmel a kuchařka SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti potěší všechny rodiče, kteří chtějí pro svou ratolest to nejlepší. Bere ohled na specifické nutriční potřeby dětí od 4 měsíců do 8 let. Obsahuje víc než 130 receptů, které podpoří růst, dětem dodají energii a stimulují správnou funkci mozku. Navíc skvěle chutnají. Děti jsou tak mnohem svolnější přistoupit na zdravou stravu. Autorka mimo jiné čerpá z bohatých zkušeností s vlastními 3 dětmi. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.87907

Jaké má kniha
SuperRecepty pro kojenc..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Annabel Karmel: SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti

Specifikace Annabel Karmel: SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti

Kategorie Kuchařky
Nejnižší cena 249 Kč

Kdo chce zajistit svým dětem nejlepší start do života, zaručeně s touto knihou neprohloupí. Protože kdo jiný by měl o problematice dětské výživy vědět více, než Annabel Karmel, světoznámá populární autorka publikací o výživě a kvalifikovaná kuchařka. V knize nenaleznete obyčejné recepty, ale recepty zaručené, nad kterými vaše dítě nikdy neohrne nos. Annabel vás provede prvními pěti roky života dítěte, od jeho odstavení a krmení při prořezávání zoubků, přes čiperné batole až po svačinky pro předškoláka. Stejně jako » ... a dál?

Produkt Annabel Karmel: SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti

Annabel Karmel: SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti - parametry

Název produktu: Annabel Karmel: SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 249 Kč
Maximální cena: 332 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti obsahuje více než 130 receptů na podporu růstu, zvyšování energie a zlepšování funkce mozku pro zdravé, šťastné děti od 4 měsíců do 8 let. Popis Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší, dát mu dokonalý start do života. A to také zahrnuje jídlo. Jakožto matka tří dětí a trénovaná kuchařka si tuto skutečnost uvědomuje Annabel Karmel víc než dost. Ve své knize SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti představuje recepty, které nejen chutnají výborně, ale také zdůrazňují energii určitých jídel důležitých pro posílení zdraví vašeho dítěte a pro jeho optimální rozvoj. Jsou zde uvedeny nejen skvělé recepty, ale i rady a doplňující informace týkající se zdravé výživy. Tím je tato kniha významným zdrojem poznání pro každou rodinu.

Úryvek z úvodu:

Stravování dětí může být jedním z nejvíce frustrujících aspektů výchovy dětí. Jako rodiče jsme všichni plni odhodlání, ale velmi brzy zjistíme, že náš dvouletý chlapeček chce pouze špagety či kuřecí nugety v podobě dinosaurů a naše šestiletá holčička jí pouze Cocoa Pops. Úplně vyčerpáni jsme v pokušení přistoupit na svůdnou reklamu v televizi či v časopise, kde lze spatřit vzorné miminko nebo batole, jak nemilosrdně hltá poslední sousto značkového jídla. Je šokující, že v době, kdy je základem zdraví vhodná strava, znamenají "značkové potraviny pro děti" tu nejhorší kvalitu nejméně zdravých jídel, která se nabízejí.

(...)

Věřte tomu nebo ne, kdysi děti jedly stejné jídlo jako jejich rodiče. Fenomén oddělené stravy pro děti, k níž patří kuřecí nugety, hamburgery a hranolky nebo pizza, je poměrně nový. Jsem z toho smutná a proto jsem vždy měla cíl najít recepty, které jsou rychlé, snadné na přípravu a mohl by si je oblíbit každý. Není nutné, aby rodiče řešili nemožný úkol týkající se přípravy jídel pro každého člena rodiny zvlášť.

Tato kniha tudíž představuje soubor výborných a zdravých přísad, které se podávají chutně upravené, ale s cedulkou "pro tebe dobré" beze všech cavyků kolem talíře. Tak tedy začněte vařit, co srdce ráčí, a vězte, že spokojenost opravdu pochází od srdce.

Počet stran: 197

Rozměry: 240 x 240 mm

Vazba: vázaná Další sdělení Další informace o knize SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti naleznete v článku Zavádění pevné stravy.

Další informace o zdravé výživě dětí naleznete v článku Jak naučit a povzbuzovat děti, aby jedly zdravě.

Anotace: Kdo chce pro své dítě to nejlepší, zaručeně s knihou SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti neprohloupí. Protože kdo jiný by měl o problematice dětské výživy vědět více než Annabel Karmel, světoznámá populární autorka publikací o výživě a kvalifikovaná kuchařka? V knize nenaleznete obyčejné recepty, ale recepty zaručené, nad kterými vaše dítě nikdy neohrne nos. Kompletní průvodce dětským stravováním Annabel Karmel vás provede prvními 5 roky života dítěte, od jeho odstavení a krmení při prořezávání zoubků, přes období čiperného batolete až po svačinky pro předškoláka. Stejně jako Annabel diskutuje otázky BIO


Přidat recenzi pro Annabel Karmel: SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.