MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Anna Strunecká: Varovné signály očkování

Knihy naučná literatura

Anna Strunecká: Varovné signály očkování

Hodnocení: 38x
  • 3.07895
EAN: 9788087494042

Autorka nabízí v knize Varovné s!gnály očkování srozumitelným a jasným způsobem vysvětlení mechanismů imunity a důsledků vakcinace. Popis Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. má dlouholeté zkušenosti z pedagogické práce na Univerzitě Karlově. Zároveň byla řešitelkou a spoluřešitelkou sedmi grantových projektů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.47619
skladem

Jaké má kniha
Varovné signály očkování
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Anna Strunecká: Varovné signály očkování

Nejlevnější nabídky

Specifikace Anna Strunecká: Varovné signály očkování

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 175 Kč

Profesorka Strunecká, autorka bestselleru Doba jedová, nabízí v knize o očkování srozumitelným a jasným způsobem vysvětlení mechanismů imunity a důsledků vakcinace. Podrobné a pravdivé informace o vakcínách by měly být přístupné v demokratickém státu všem občanům. Stejně tak by měla být právem každého rodiče svoboda informovaného souhlasu u očkování jejich dětí. Vakcinace je invazivní lékařský zákrok, který může, byť v ojedinělých případech, způsobit poškození i smrt docela zdravé osoby. Stále více lidí touží po » ... a dál?

Produkt Anna Strunecká: Varovné signály očkování

Anna Strunecká: Varovné signály očkování - parametry

Název produktu: Anna Strunecká: Varovné signály očkování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 175 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 324 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.08 bodů z 5
Počet hodnocení: 38 x
Hodnocení:
  • 3.07895
Podrobný popis:

Autorka nabízí v knize Varovné s!gnály očkování srozumitelným a jasným způsobem vysvětlení mechanismů imunity a důsledků vakcinace. Popis Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. má dlouholeté zkušenosti z pedagogické práce na Univerzitě Karlově. Zároveň byla řešitelkou a spoluřešitelkou sedmi grantových projektů zabývajících se mechanismy vzniku patofyziologických změn u hematologických onemocnění, schizofrenie, Alzheimerovy nemoci a autismu. Věnuje se též intenzivně vědecko-populární publicistice se zaměřením na biomedicínu.

Úryvek z úvodu:

Očkování patří k hojně diskutovaným a velmi kontroverzním tématům. V posledním desetiletí se objevilo mnoho oponentů, kritiků a odpůrců očkování. I vědecké důkazy svědčí pro to, že systém povinného očkování je třeba v zájmu zdraví budoucích generací přehodnotit. (...)

V době předvakcinační děti procházely dětskými nemocemi, které byly považovány za přirozené "školení" imunitního systému dítěte. Komplikace a život ohrožující stavy s těmito nemocemi spojené byly s postupujícím vývojem společnosti stále méně časté. Prožitím nemoci dítě získalo nejen imunitu na celý život, ale zpravidla prodělalo i skok ve svém mentálním vývoji. Onemocnění dětskou nemocí tedy představovalo určitý vývojový předěl a zároveň přispívalo k vytváření kolektivní (stádní) imunity.

Z obavy před komplikacemi dětských nemocí vytváří medicína generaci jedinců s dysfunkčním imunitním systémem. Můžeme sledovat podivné a nikým nepředvídatelné zásahy do stádní imunity, jejíž vytvoření bylo a je cílem vakcinologů, epidemiologů a hygieniků. Zdraví dětí je narušováno přídatnými látkami ve vakcínách - rtutí, hliníkem, formaldehydem, viry a fragmenty DNA. Následky očkování jsou většinou nenápadné a projevují se postupně. Avšak statistiky z USA jsou výmluvné a některá čísla si v knížce uvedeme. Kolik dětí se musí vystavit riziku očkování, aby se jedno zachránilo od případných komplikací běžných dětských nemocí? Kolik dětí je poškozováno následky lékařské péče?

Počet stran: 295

Rozměry: 200 x 140 mm

Vazba: brožovaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také knihy

Doba jedová I. a

II. díl (prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc., prof.RNDr. Jiří Patočka, DrSc.).

Články prof. RNDr. Anny Strunecké: Necháte své dcery očkovat? ...!!!,

Biotin, málo známý vitamin,

Melatonin - hormon tmy a spánku,

Oxytocin - hormon lásky, věrnosti a důvěry,

Co nás (zatím) naučila velká pandemie prasečí chřipky,

Prasečí chřipka na obzoru,

Překvapení v prachu pod postelí. Profesorka Anna Strunecká , autorka bestselleru Doba jedová, nabízí v nové knize Varovné signály očkování srozumitelným a jasným způsobem vysvětlení mechanismů imunity a důsledků vakcinace. Podrobné a pravdivé informace o vakcínách by měly být přístupné v demokratickém státu všem občanům. Stejně tak by měla být právem každého rodiče svoboda informovaného souhlasu u očkování jejich dětí. Vakcinace je invazivní lékařský zákrok, který může, byť v ojedinělých případech, způsobit poškození i smrt docela zdravé osoby. Stále v


Recenze Anna Strunecká: Varovné signály očkování

Přidáno: 26. července 2019

Přidat recenzi pro Anna Strunecká: Varovné signály očkování

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.