MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová 2

Ostatní z kategorie knihy

Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová 2

Hodnocení: 143x
  • 3.32867
EAN: 9788073875558

Žijeme opravdu v době jedové? Odpovědi na tuto a mnoho dalších otázek inspirovaných knihou Doba jedová přináší publikace Doba jedová 2. Autoři nabízejí čtenářům poutavé čtení o běžných nápojích, nových typech potravin i o úskalích a rizicích konzumace sladkostí. Strunecká a Patočka, odborníci na biochemii, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73337
skladem

Jaké má kniha
Doba jedová 2
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová 2

Čerstvá hodnocení Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová 2

  • 4

Mick94, 27. listopadu 2015

Knížka přináší určitě mnoho věcí k zamyšlení a věnuje se tématům, které by se neměly brát na lehkou váhu. Velká část je věnována očkování. V závěru je několik stránek s komentáři od dalších odborníků, které přinášejí pohled na problematiku z jiné strany.


Specifikace Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová 2

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 240 Kč

Kniha – autor Anna Strunecká; Jiří Patočka, 360 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné. Značná pozornost je věnována možným rizikům očkování, jež v současné době vyvolávají zvýšený zájem veřejnosti. Autoři Anna Strunecká a Jiří Patočka, vysoce erudovaní a mezinárodně » ... a dál?

Produkt Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová 2

Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová 2 - parametry

Název produktu: Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 240 Kč
Maximální cena: 4 549 Kč
Ušetríte až: 4 309 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.33 bodů z 5
Počet hodnocení: 143 x
Hodnocení:
  • 3.32867
Podrobný popis:

Žijeme opravdu v době jedové? Odpovědi na tuto a mnoho dalších otázek inspirovaných knihou

Doba jedová přináší publikace Doba jedová 2. Autoři nabízejí čtenářům poutavé čtení o běžných nápojích, nových typech potravin i o úskalích a rizicích konzumace sladkostí. Strunecká a Patočka, odborníci na biochemii, toxikologii, neurofarmakologii a biomedicínu, čtenářům opět srozumitelným a jasným způsobem přibližují nejnovější poznatky o rakovině a nemocech z léčení a věnují se opět i tolik diskutované otázce očkování. Fakt, že se

Doba jedová stala nejprodávanější populárně naučnou knihou pro dospělé roku 2011, jasně dokazuje, že stále více lidí touží po pravdivých informacích a nehodlá se spoléhat pouze na to, co nám doporučují televizní reklamy, sdělovací prostředky a v mnohých případech i státní orgány. Hledáte-li návod, jak se v přebujelém přísunu těchto informací dobře zorientovat, pak je kniha Doba jedová 2 tou správnou volbou. Popis Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. má dlouholeté zkušenosti z pedagogické práce na Univerzitě Karlově. Zároveň byla řešitelkou a spoluřešitelkou sedmi grantových projektů zabývajících se mechanismy vzniku patofyziologických změn u hematologických onemocnění, schizofrenie, Alzheimerovy nemoci a autismu. Věnuje se též intenzivně vědecko-populární publicistice se zaměřením na biomedicínu.

Prof. RNDr. Jiří Patočka, DrSc. je profesorem toxikologie na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Pracuje v oboru molekulární biochemie, enzymologie a toxikologie extrémně jedovatých synteticky připravených i přírodních látek a psychofarmak. Ve své vědecké práci se zaměřuje na biochemické mechanismy toxických účinků různých biologicky aktivních látek a léků, zejména terapii Alzheimerovy nemoci. Zabývá se rovněž působením různých peptidů v procesech učení a paměti.

Úryvek z úvodu:

Pro naše rozhodnutí realizovat tento projekt nebyla určující skutečnost, že jedů kolem nás je skutečně tolik, že pojednání o nich by vydala na celou knižní řadu. Rozhodující bylo, že jsme se přesvědčili, že hodně lidí touží po pravdivých informacích, které by jim byly užitečné při hledání harmonického způsobu života v době překotného vývoje, kterého se všichni účastníme. (...) Co má člověk v této hektické době materiální hojnosti dělat pro to, aby si zachoval vitalitu, pracovní výkonnost, zdraví i duševní schopnosti až do konce života? Čemu se má vyhýbat, aby neubližoval sobě ani svým blízkým?

(...)

Nechceme čtenáře Doby jedové 2 strašit, ani jsme se nezaměřili na vyhledávání katastrofických výsledků vědeckého bádání. Vývoj současné doby je však charakteristický svojí globalizací. To, co se dnes děje v Americe, postihne i nás, a ve zkušenostech jiných zemí bychom měli hledat poučení. V Době jedové 2 však také ukazujeme, že zodpovědnost za svůj život a zdraví má každý ve vlastních rukách a že by měl začít od sebe, od svého domova a od svého pracoviště. S nadějí doufáme, že Doba jedová 2 si najde cestu do vašich domovů i do vašich


Recenze Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová 2

Přidáno: 26. července 2019

Mick94, 27. listopadu 2015Knížka přináší určitě mnoho věcí k zamyšlení a věnuje se tématům, které by se neměly brát na lehkou váhu. Velká část je věnována očkování. V závěru je několik stránek s komentáři od dalších odborníků, které přinášejí pohled na problematiku z jiné strany.
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová 2

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Anna Strunecká: Jak přežít dobu jedovou?

Anna Strunecká: Jak přežít dobu jedovou?

Kniha Jak přežít dobu jedovou? shrnuje varování před největšími a skrytými jedy současné doby, autorka se věnuje umělým barvivům, rizikům konzumace sóji či populárního MMS. Knížka také přináší stručná doporučení pro orientaci čtenáře, jak se v každodenním »

od 202 Kč

v 6 obchodech

Anna Strunecká: Stop cukrovce

Anna Strunecká: Stop cukrovce

Kniha STOP cukrovce se zabývá diabetem 2. typu. Popis Zahraniční studie a tisíce pacientů s cukrovkou 2. typu prokazují, že diabetes je možné kompenzvat. Ještě lepší však je diabetu předcházet. Ale i když vás diabetes trápí dlouhé roky, i když polykáte »

od 202 Kč

ve 3 obchodech

Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová

Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová

Kniha Doba jedová nabízí velice poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví »

od 2 499 Kč

v 1 obchodě

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.