MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Anna Strunecká: Jak změnit svět tady a teď

Učebnice/Odborná literatura

Anna Strunecká: Jak změnit svět tady a teď cena od 0 Kč

Anna Strunecká: Jak změnit svět tady a teď

Hodnocení: 1x
  • 4

Přes nesmírný pokrok vědy a techniky jsou mnozí lidé nespokojeni se stavem světa, ve kterém žijeme. Narůstající blahobyt některých je spojen s bídou a utrpením jiných, především však s celkovým úpadkem mravnosti i vztahů v rodinách a mezi národy. Člověk může mít pocit bezvýznamného kolečka v soukolí moci politiků a ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Anna Strunecká: Jak změnit svět tady a teď - parametry

Název produktu: Anna Strunecká: Jak změnit svět tady a teď
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přes nesmírný pokrok vědy a techniky jsou mnozí lidé nespokojeni se stavem světa, ve kterém žijeme. Narůstající blahobyt některých je spojen s bídou a utrpením jiných, především však s celkovým úpadkem mravnosti i vztahů v rodinách a mezi národy. Člověk může mít pocit bezvýznamného kolečka v soukolí moci politiků a nadnárodních korporací. V této knížce se Anna Strunecká zamýšlí nad tím, jak může každý člověk ve svém každodenním životě přispět k proměnám světa, který je v duchovní krizi. Přivádí čtenáře k tomu, že právě jeho osobní postoje a vědomí přesahu a pokory lidského ducha mohou těmto změnám napomoci. V souladu s učením mnoha duchovních učitelů a velkých světových náboženství autorka ukazuje, že pro další vývoj lidstva bude rozhodující, zda člověk přijme skutečnost, že je duchovní bytostí a také vysvětluje spirituálně transcendentální smysl pojmů, jako je světlo, duch, duše a Bůh. Jak změnit svět tady a teď - Anna Strunecká od authora Anna Strunecká a nakladatelství v kategorii Knihy za

skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Knížka zkušené autorky, vědkyně i léčitelky profesorky Strunecké Jak změnit svět tady a teď je průvodcem pro současnou zcela mimořádnou dobu spirituální transformace lidstva. Velmi přístupným způsobem vysvětluje některé poznatky duchovních učitelů a pravidla, která se vyplatí v každodenním životě dodržovat právě proto, abychom již brzy mohli pozorovat proměnu světa, který je nám všem společný. 


Recenze Anna Strunecká: Jak změnit svět tady a teď

MarkétaScorpio, 13. února 2014


PRO:   shledávám to jako povinné čtení pro dospělé místo sledování "zhovadilých" seriálů z lékařského, ale i jiného prostředí, ohlupujících mysl a okrádajících lidi o čas a energiii (viz film pana Svěráka "Akumulátor")
PROTI:   ŽÁDNÉ

!!!+++++++++++!!!!!
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Anna Strunecká: Jak změnit svět tady a teď

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.