MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Anna Strunecká: Jak přežít dobu jedovou?

Knihy naučná literatura

Anna Strunecká: Jak přežít dobu jedovou?

Hodnocení: 6x
  • 3.16667
EAN: 9788087494073

Kniha Jak přežít dobu jedovou? shrnuje varování před největšími a skrytými jedy současné doby, autorka se věnuje umělým barvivům, rizikům konzumace sóji či populárního MMS. Knížka také přináší stručná doporučení pro orientaci čtenáře, jak se v každodenním životě chránit před rozšířenými civilizačními nemocemi. Tato ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.47619
skladem

Jaké má kniha
Jak přežít dobu jedovou?
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Anna Strunecká: Jak přežít dobu jedovou?

Nejlevnější nabídky

Specifikace Anna Strunecká: Jak přežít dobu jedovou?

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 179 Kč

Další publikace autorky bestsellerů Doba jedová a Doba jedová 2 přináší čtenáři informace, jak se v každodenním životě chránit před největšími a skrytými jedy současné doby. Vedle aspartamu, statinů, umělých barviv a hormonálních disruptorů se věnuje rizikům konzumace sóji, Coca-Coly či populárního MMS. Poukazuje na možnosti prevence nejčastějších civilizačních nemoci, upozorňuje na rizika očkování a užívání léků. Tato knížka chce být užitečná všem, kteří berou zodpovědnost za svoje zdraví především do vlastních » ... a dál?

Produkt Anna Strunecká: Jak přežít dobu jedovou?

Anna Strunecká: Jak přežít dobu jedovou? - parametry

Název produktu: Anna Strunecká: Jak přežít dobu jedovou?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 1 549 Kč
Ušetríte až: 1 370 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.16667
Podrobný popis:

Kniha Jak přežít dobu jedovou? shrnuje varování před největšími a skrytými jedy současné doby, autorka se věnuje umělým barvivům, rizikům konzumace sóji či populárního MMS. Knížka také přináší stručná doporučení pro orientaci čtenáře, jak se v každodenním životě chránit před rozšířenými civilizačními nemocemi.

Tato kniha chce napovědět a poradit těm, kteří si již uvědomili, že nelze spoléhat pouze na lékařskou péči a opatření ministerstev zdravotnictví, zemědělství a dalších orgánů a institucí. Těm, kdo berou zodpovědnost za svoje zdraví především do vlastních rukou, kniha nabízí možnosti, které nevyžadují žádné investice ani prostředky z fondů Evropské unie. Popis Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. má dlouholeté zkušenosti z pedagogické práce na Univerzitě Karlově. Zároveň byla řešitelkou a spoluřešitelkou sedmi grantových projektů zabývajících se mechanismy vzniku patofyziologických změn u hematologických onemocnění, schizofrenie, Alzheimerovy nemoci a autismu. Věnuje se též intenzivně vědecko-populární publicistice se zaměřením na biomedicínu.

Úryvek z úvodu:

V předchozích knížkách (například Doba Jedová a Doba Jedová 2) jsme věnovali velkou pozornost glutamátu a aspartamu. To jsou nejčastěji používaná ochucovadla, zvýrazňovače chuti, bez kterých se výroba potrain a nápojů v současné době zřejmě neobejde. Jsou nebezpečné tím, že nás zdravotnické a bezpečnostní instituce neustále přesvědčují o jejich neškodnosti. Tyto jedy obsahuje nejen velké množství potravinářských výrobků, jsou i v lécích a v některých vakcínách. Aspartam je přítomen ve více než 6000 druzích potravin, nápojů a cukrovinek, obsahuje ho na 500 farmaceutických výrobků. Nabízí se nám zejména v tzv. produktech bez cukru, doporučovaných pro redukci váhy a diabetikům. Ročně se ho ve světě vyrobí 15 422 410 kg.

Jedná se bohužel o látky s imunoexcitotoxickými účinky. Poškozují nevratně imunitní systém a nervovou soustavu, především mozek. Mohlo by se zdát, že tíha vědeckých argumentů přiměje Světovou zdravotnickou organizaci (WHO), společný orgán organizace pro výživu a zemědělství (FAO) a WHO pro vytváření mezinárodních standardů otravin (JECFA), americký Úřad pro kontrolu potravin a léků (FDA), Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), Evropský parlament a Evropskou komisi i jejich agentury, jako jsou Evropská léková agentura (EMA), Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) a další zodpovědné organizace, úřady a instituce k naprostému zákazu těchto látek. Není tomu tak a i naše zkušenosti jsou úsměvnou ukázkou toho, jak autority obhajují jejich zdravotní nezávadnost.

Počet stran: 358

Rozměry: 135 x 200 mm

Vazba: brožovaná Další sdělení Další informace o knize naleznete v článku VIDEO: Prof Anna Strunecká - křest knihy Jak přežít dobu jedovou? a v článku Blíží se chřipková sezóna.

V naší nabídce naleznete také knihy

Doba jedová I. a

II. díl (prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc., prof.RNDr. Jiří Patočka, DrSc.) a knihy

Varovné signály očkování a

Přemůžeme autizmus? (prof. RNDr. An


Přidat recenzi pro Anna Strunecká: Jak přežít dobu jedovou?

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová 2

Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová 2

Žijeme opravdu v době jedové? Odpovědi na tuto a mnoho dalších otázek inspirovaných knihou Doba jedová přináší publikace Doba jedová 2. Autoři nabízejí čtenářům poutavé čtení o běžných nápojích, nových typech potravin i o úskalích a rizicích konzumace »

od 240 Kč

v 7 obchodech

Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová

Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová

Kniha Doba jedová nabízí velice poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví »

od 2 499 Kč

v 1 obchodě

Anna Strunecká: Stop cukrovce

Anna Strunecká: Stop cukrovce

Kniha STOP cukrovce se zabývá diabetem 2. typu. Popis Zahraniční studie a tisíce pacientů s cukrovkou 2. typu prokazují, že diabetes je možné kompenzvat. Ještě lepší však je diabetu předcházet. Ale i když vás diabetes trápí dlouhé roky, i když polykáte »

od 250 Kč

v 1 obchodě

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.