Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Anna Schneiderová, Marek Schneider: Komunikační dovednosti

Učebnice/Odborná literatura

Anna Schneiderová, Marek Schneider: Komunikační dovednosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Text je určen především těm, kteří v rámci své profese pracují nebo budou pracovat s lidmi. Umění komunikovat patří proto k jejich základním profesním kompetencím, ale také k dovednostem využitelným i mimo profesní sféru. Učební text přináší informaci o sociálním chování verbálním i neverbálním a o způsobech ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83333
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Anna Schneiderová, Marek Schneider: Komunikační dovednosti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 79 Kč

Text je určen především těm, kteří v rámci své profese pracují nebo budou pracovat s lidmi. Umění komunikovat patří proto k jejich základním profesním kompetencím, ale také k dovednostem využitelným i mimo profesní sféru. Učební text přináší informaci o sociálním chování verbálním i neverbálním a o způsobech vzájemného interpersonálního ovlivňování. Kapitoly o asertivitě a transakční analýze jsou východiskem pro nácvik efektivní komunikace, komunikace předcházející nedorozuměním a konfliktům, komunikace umožňující » ... a dál?

Produkt Anna Schneiderová, Marek Schneider: Komunikační dovednosti

Anna Schneiderová, Marek Schneider: Komunikační dovednosti - parametry

Název produktu: Anna Schneiderová, Marek Schneider: Komunikační dovednosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 79 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Text je určen především těm, kteří v rámci své profese pracují nebo budou pracovat s lidmi. Umění komunikovat patří proto k jejich základním profesním kompetencím, ale také k dovednostem využitelným i mimo profesní sféru. Učební text přináší informaci o sociálním chování verbálním i neverbálním a o způsobech vzájemného interpersonálního ovlivňování. Kapitoly o asertivitě a transakční analýze jsou východiskem pro nácvik efektivní komunikace, komunikace předcházející nedorozuměním a konfliktům, komunikace umožňující účinnou obranu. Autoři upozorňují, že text, pro lepší pochopení doplněný příklady, testy a konkrétními úlohami, je jen východiskem pro procvičování komunikačních dovedností. (učební text pro distanční studium)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.