Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Anna Janáčková: Abeceda bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Učebnice/Odborná literatura

Anna Janáčková: Abeceda bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Hodnocení: 8x
  • 3.625

Abeceda bezpečnosti a ochrany zdraví při práci - Anna Janáčková . Publikace Abeceda bezpečnosti a ochrany zdraví při práci je koncipována jako abecedně řazený výklad hesel z oblasti BOZP rozšířený o řadu nových pojmů. Abecední přehled je v publikaci doplněn formuláři, vzory dokumentů, příp. webovými adresami u ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86802
skladem

Jaké má kniha
Abeceda bezpečnosti a o..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Anna Janáčková: Abeceda bezpečnosti a ochrany zdraví při práci koupíte i tady

Specifikace Anna Janáčková: Abeceda bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 470 Kč

Publikace Abeceda bezpečnosti a ochrany zdraví při práci je koncipována jako abecedně řazený výklad hesel z oblasti BOZP rozšířený o řadu nových pojmů. Abecední přehled je v publikaci doplněn formuláři, vzory dokumentů, příp. webovými adresami u konkrétních hesel. Stejně jako všechna předchozí vydání Abecedy BOZP je i toto aktualizováno podle platného právního stavu ke dni nového vydání publikace. V pátém vydání Abecedy BOZP je především zapracováno nové nařízení vlády č. 201/2010 Sb., o způsobu » ... a dál?

Produkt Anna Janáčková: Abeceda bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Anna Janáčková: Abeceda bezpečnosti a ochrany zdraví při práci - parametry

Název produktu: Anna Janáčková: Abeceda bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 470 Kč
Maximální cena: 599 Kč
Ušetríte až: 129 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.63 bodů z 5
Počet hodnocení: 8 x
Hodnocení:
  • 3.625
Podrobný popis:

Abeceda bezpečnosti a ochrany zdraví při práci - Anna Janáčková . Publikace Abeceda bezpečnosti a ochrany zdraví při práci je koncipována jako abecedně řazený výklad hesel z oblasti BOZP rozšířený o řadu nových pojmů. Abecední přehled je v publikaci doplněn formuláři, vzory dokumentů, příp. webovými adresami u konkrétních hesel. Stejně jako všechna předchozí vydání Abecedy BOZP je i toto aktualizováno podle platného právního stavu ke dni nového vydání publikace. V pátém vydání Abecedy BOZP je především zapracováno nové nařízení vlády č. 201/2010 Sb., o způsobu evidence úrazů, hlášení a zasílání záznamu o úrazu, novela nařízení vlády č. 361/2007 Sb., kterým se stanoví podmínky ochrany zdraví při práci, vyhláška MPSV č. 73/2010 Sb., o vyhrazených elektrických technických zařízeních, nařízení vlády č. 106/2001 Sb., o ochraně před neionizujícím zářením. Abeceda bezpečnosti a ochrany zdraví při práci - Anna Janáčková od nakladatelství Anag v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Abecedně řazený výklad téměř 400 hesel pro rychlou orientaci v pojmech, institutech, orgánech, právech a povinnostech různých subjektů v oblasti BOZP slouží k získání základního přehledu o aktuální právní úpravě. Všechny potřebné informace na jednom místě V tomto vydání byla kniha Abeceda BOZP rozšířena o řadu nových hesel, doplněn formuláři a vzory dokumentů, příp. odkazy na doporučené webové stránky, kde lze vyhledat další podrobnější informace a kontakty. Aktuální legislativní rámec Výklad v knize zohledňuje mj. nařízení vlády č. 201/2010 Sb., o způsobu evidence úrazů, hlášení a zasílání záznamu o úrazu, novelu nařízení vlády č. 361/2007 Sb., kterým se stanoví podmínky ochrany zdraví při práci, vyhlášku č. 73/2010 Sb., o vyhrazených elektrických technických zařízeních, a nařízení vlády č. 106/2001 Sb., o ochraně před neionizujícím zářením. Platnost publikace Platí i pro rok 2015, aktualizace k 31. 1. 2015 je ke stažení na této stránce.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.