Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Anna Arnoldová: Vybrané kapitoly ze sociálního zabezpečení 1. díl

Knihy

Anna Arnoldová: Vybrané kapitoly ze sociálního zabezpečení 1. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Vybrané kapitoly ze sociálního zabezpečení 1. díl - Anna Arnoldová . Třetí aktualizované vydání publikace věnované sociálnímu zabezpečení v České republice. První, obecně zaměřený díl učebního textu, který se věnuje problematice sociálního zabezpečení, podává přehled o subsystémech sociálního zabezpečení, vysvětluje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Jaké má kniha
Vybrané kapitoly ze soc..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Anna Arnoldová: Vybrané kapitoly ze sociálního zabezpečení 1. díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 359 Kč

Publikace: Vybrané kapitoly ze sociálního zabezpečení I. část - Anna Arnoldová;Arnoldová Anna. Druhé aktualizované vydání publikace věnované sociální péči v České republice. První, obecně zaměřený díl učebního textu, který se věnuje problematice sociální péče, podává přehled o různých systémech sociálního zabezpečení, vysvětluje základní pojmy a výchozí strategie, přibližuje jeho praktické výhody i relativní nevýhody a naznačuje vývojové trendy. Z obsahu: sociální stát a sociální politika, mezinárodní úmluvy v » ... a dál?

Produkt Anna Arnoldová: Vybrané kapitoly ze sociálního zabezpečení 1. díl

Anna Arnoldová: Vybrané kapitoly ze sociálního zabezpečení 1. díl - parametry

Název produktu: Anna Arnoldová: Vybrané kapitoly ze sociálního zabezpečení 1. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 359 Kč
Maximální cena: 480 Kč
Ušetríte až: 121 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vybrané kapitoly ze sociálního zabezpečení 1. díl - Anna Arnoldová . Třetí aktualizované vydání publikace věnované sociálnímu zabezpečení v České republice. První, obecně zaměřený díl učebního textu, který se věnuje problematice sociálního zabezpečení, podává přehled o subsystémech sociálního zabezpečení, vysvětluje základní pojmy a výchozí strategie. Z obsahu prvního dílu: sociální stát a sociální politika, mezinárodní úmluvy v sociální oblasti, sociální politika v ČR, organizace a řízení sociálního zabezpečení, lékařská posudková služba, základní aktivity sociálního státu, tj. minimální příjem, důchodové a nemocenské pojištění, úraz a nemoci z povolání, péče o zdraví, sociální zabezpečení v nezaměstnanosti, státní sociální podpora, dítě v sociálním zabezpečení a sociální zabezpečení v Evropské unii. Všechny dostupné informace i právní předpisy jsou platné k dubnu roku 2007. Vybrané kapitoly ze sociálního zabezpečení 1. díl - Anna Arnoldová od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.