Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Anita Moorjani: Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení

Knihy naučná literatura

Anita Moorjani: Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení

Hodnocení: 1x
  • 4

Anita Moorjani ve své inspirativní autobiografii líčí, jak jí po čtyřech letech boje se zákeřnou nemocí tělo vypovědělo službu. Dostala se do neobyčejného stavu zážitku blízké smrti a v něm si uvědomila svou vlastní hodnotu… i skutečnou příčinu své nemoci. Když nabyla vědomí, její stav se zlepšoval takovou rychlostí, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Anita Moorjani: Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Anita Moorjani: Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení

  • 4

Jája85, 25. listopadu 2015

Musím říct, že jsem se v mnoha názorech s Anitou velmi ztotožnila. Anita vás totiž nepřesvědčuje o pravdě, inspiruje vás. Nepředhazuje vám rady, nabízí je vám. Není to o tom, jaké náboženství vyznáváte, kterému léčení dáváte přednost, nebo jestli jste světec či zločinec. Je to o poznání sebe sama.


Specifikace Anita Moorjani: Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 239 Kč

Anita Moorjani je autorkou knihy Musela jsem zemřít, která se stala bestsellerem (Knižní klub 2013). Popisuje v ní svůj boj s rakovinou, ústící ve fascinující zážitek blízké smrti. Ten dalekosáhle změnil její pohled na život. Anita se rakoviny zcela zbavila a nyní cestuje po světě, pořádá semináře, přednáší na konferencích a vypráví posluchačům o hlubokém vhledu, který zažila na onom světě. Je-li v životě důležitá cesta, a nikoli cíl, je možné, že nebe je zde je jím tento fyzický život, tady na Zemi. (má cesta od » ... a dál?

Produkt Anita Moorjani: Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení

Anita Moorjani: Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení - parametry

Název produktu: Anita Moorjani: Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 334 Kč
Ušetríte až: 95 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anita Moorjani ve své inspirativní autobiografii líčí, jak jí po čtyřech letech boje se zákeřnou nemocí tělo vypovědělo službu. Dostala se do neobyčejného stavu zážitku blízké smrti a v něm si uvědomila svou vlastní hodnotu… i skutečnou příčinu své nemoci. Když nabyla vědomí, její stav se zlepšoval takovou rychlostí, že ji za několik týdnů bez jakýchkoli známek rakoviny propustili z nemocnice.

Vyrůstala v tradiční hinduistické rodině uprostřed převážně čínské a britské společnosti a odmalička ji silně ovlivňovaly nejrůznější kulturní a náboženské zvyklosti. Po léta se snažila najít svou vlastní cestu a zároveň splnit veškerá očekávání ostatních. V důsledku zjevení, které prožila na onom světě, si uvědomila, že má sílu samu sebe vyléčit… a že ve vesmíru se dějí zázraky, jaké si nedokázala ani představit.

V knize Musela jsem zemřít se Anita dělí s čtenáři o všechno, co už ví o nemocích, léčení, strachu, „bytí láskou“ a skutečné velkoleposti každého člověka.

Její kniha nás utvrzuje v přesvědčení, že jsme duchovní bytosti, které prožívají lidskou zkušenost, a že všichni tvoříme jednotu. Publikace: Musela jsem zemřít - Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení - Anita Moorjani. Životní příběh Anity, napsaný čtivě a upřímně, se okamžitě stal

bestsellerem a autorka dnes patří mezi významné osobnosti, nadšeně

vítané čtenáři po celém světě. Brzy po sňatku u ní diagnostikovali

rakovinu, po čtyřech letech různých pokusů o léčbu upadla do kómatu

a všechny orgány jí postupně selhávaly, což prokázala tomografická

vyšetření. Nečekaně se však z klinické smrti probrala a velmi

rychle se začala zotavovat. Následná vyšetření neprokázala žádná

ložiska rakoviny, což je zcela neuvěřitelné a vědecky

nevysvětlitelné. Strhující závěrečná část se týká autorčiny proměny

ve vnímání hodnot, neboť na základě prožitku blízké smrti objevila

smysl života. Publikace: Musela jsem zemřít - Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení - Anita Moorjani. Musela jsem zemřít. Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení - Moorjani Anita Anita Moorjani je autorkou knihy Musela jsem zemřít, která se stala bestsellerem (Knižní klub 2013). Popisuje v ní svůj boj s rakovinou, ústící ve fascinující zážitek blízké smrti. Ten dalekosáhle změnil její pohled na život. Anita se rakoviny zcela zbavila a nyní cestuje po světě, pořádá semináře, přednáší na konferencích a vypráví posluchačům o hlubokém vhledu, který zažila na onom světě. Je-li v životě důležitá cesta, a nikoli cíl, je možné, že nebe je zde – je jím tento fyzický život, tady na Zemi. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět od Knižní klub naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.