Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Anita Höhne: Čaje, které léčí a působí zázraky

Knihy naučná literatura

Anita Höhne: Čaje, které léčí a působí zázraky

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Čaje, které léčí a působí zázraky - Anita Höhne. V této knize předkládá dr. Hochenegg poprvé dosud tajné recepty čajových směsí. Recepty jsou sestaveny abecedně: nejdříve ve větších souvislostech a potom podle jednotlivých obtíží, kde jsou popsány všechny důležité nemoci podle příznaků. Závěrem je uveden ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.00932

Jaké má kniha
Čaje, které léčí a půso..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Anita Höhne: Čaje, které léčí a působí zázraky koupíte i tady

Specifikace Anita Höhne: Čaje, které léčí a působí zázraky

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 192 Kč

V této knize předkládá dr. Hochenegg poprvé dosud tajné recepty čajových směsí. Recepty jsou sestaveny abecedně: nejdříve ve větších souvislostech a potom podle jednotlivých obtíží, kde jsou popsány všechny důležité nemoci podle příznaků. ... a dál?

Produkt Anita Höhne: Čaje, které léčí a působí zázraky

Anita Höhne: Čaje, které léčí a působí zázraky - parametry

Název produktu: Anita Höhne: Čaje, které léčí a působí zázraky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 240 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Čaje, které léčí a působí zázraky - Anita Höhne. V této knize předkládá dr. Hochenegg poprvé dosud tajné recepty

čajových směsí. Recepty jsou sestaveny abecedně: nejdříve ve

větších souvislostech a potom podle jednotlivých obtíží, kde jsou

popsány všechny důležité nemoci podle příznaků. Závěrem je uveden

konkrétní případ působení a léčebný úspěch předepsaných čajů a

různé doporučené sestavy čajových směsí pro léčení. Jeho recepty,

zdůrazňuje, by měly být něco jako domácí lékárnička, která nemůže

nahradit odborníka. Používá pro své směsi tisíce bylin z Evropy a z

Asie. Účinek přírodního lékařství je v každém případě pozitivní.

Kdo se jím zabývá, je přímo sváděn k tomu, žít rozumněji. Publikace: Čaje, které léčí a působí zázraky - Anita Höhne. Odborný lékař v knize seznamuje s farmakologicky ověřenými čajovými směsmi užívanými v lidovém léčitelství. Překlad: Marie Ostrožná Z obsahu: Důležitá upozornění Obecné příznaky nemocí Nemoci krve a krevních cév Nemoci z nachlazení, onemocnění dýchacích orgánů Poruchy stravování Patologické změny funkcí mozku Onemocnění pohlavních orgánů Nemoci kůže a rány Potíže srdeční a krevního oběhu Onemocnění v dětském věku Potíže a onemocnění stavby kostí a svalů Potíže a onemocnění v oblasti hlavy Nervová onemocnění Psychické poruchy Poruchy štítné žlázy Poruchy látkové výměny a vodního režimu Onemocnění trávicí soustavy - Všeobecné potíže Onemocnění močového měchýře a ledvin Onemocnění v oblasti střev Zánět střev a ostatní střevní nemoci Žaludeční choroby Čaje, které léčí a působí zázraky Čajové směsi užívané v lidovém a přírodním léčitelství, farmakologicky přezkoušené, dopomohly odbornému lékaři MUDr. Leonhardu Hocheneggovi k mnoha léčitelským úspěchům. V této knize poprvé prozradí svou "čajologii", v níž je systematicky seřazeno podle klinických obrazů nemocí téměř 1800 receptů, podle nichž můžete sami připravit účinné čaje. (váz., 318 str., 15x21 cm) Autor: Höhne Anita; Žurnalista Mark Bowden zachycuje dramatický i drastický osud mladých mužů ze speciálních jednotek americké armády, kteří byli vysláni, aby zatkli dva nejvyšší pobočníky zrádcovského diktátora. Všichni ... Neznámé recepty slavného tyrolského lékaře Leonarda Hochenegga. Farmakologicky ověřené lidové čajové směsi dopomohli autorovi k mnoha léčitelským úspěchům. 1800 receptů je řazeno podle potíží pro které jsou vhodné.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.