Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Angličtina Komplexní rychlokurs pro úplné začátečníky

Knihy

Angličtina Komplexní rychlokurs pro úplné začátečníky

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Jedinečný komplet učebnice, audionahrávek a interaktivního učitele zastoupeného počítačovým výukovým programem je určen těm, kdo se s výukou angličtiny setkávají poprvé, případně dosud nedosáhli kýženého pokroku s jinými učebními materiály.Komplet poskytuje důkladný nácvik všech dovedností, které jsou třeba pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Angličtina Komplexní rychlokurs pro úplné začátečníky

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 719 Kč

Publikace: Angličtina pro úplné začátečníky - komplexní rychlokurs. Jedinečný komplet učebnice, audionahrávek a interaktivního učitele zastoupeného počítačovým výukovým programem je určen těm, kdo se s výukou angličtiny setkávají poprvé, případně dosud nedosáhli kýženého pokroku s jinými učebními materiály. Učebnici doprovázejí audio CD s nahrávkami úvodních textů, resp.dialogů a s poslechovými a opakovacími cvičeními. Na třetím CD jsou uloženy všechny nahrávky fe formátu MP3. Publikace: Angličtina pro úplné » ... a dál?

Produkt Angličtina Komplexní rychlokurs pro úplné začátečníky

Angličtina Komplexní rychlokurs pro úplné začátečníky - parametry

Název produktu: Angličtina Komplexní rychlokurs pro úplné začátečníky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 719 Kč
Maximální cena: 889 Kč
Ušetríte až: 170 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Jedinečný komplet učebnice, audionahrávek a interaktivního učitele zastoupeného počítačovým výukovým programem je určen těm, kdo se s výukou angličtiny setkávají poprvé, případně dosud nedosáhli kýženého pokroku s jinými učebními materiály.Komplet poskytuje důkladný nácvik všech dovedností, které jsou třeba pro ovládnutí pevných základů prvního světového jazyka. V učebnici Angličtina pro (věčné) začátečníky je učivo záměrně prezentováno v malých dávkách pomocí kroků (Steps) a klade se důraz na jeho upevňování. Struktura každé lekce vás vede přirozeně od prvních dialogů až po závěrečná opakovací cvičení. Učebnici doprovázejí audio CD s nahrávkami úvodních textů, resp. dialogů a s poslechovými a opakovacími cvičeními. Na třetím CD jsou uloženy všechny nahrávky ve formátu MP3.Součástí kompletu je dále počítačový program Angličtina – začínáme! z řady Simple Language, v němž si podle svého přání můžete zvolit volnou výuku (v ní si sami vybíráte činnosti, a tedy i náplň studia, řízenou výuku (pevně stanovený průběh učení zde vychází z vámi předem stanovených cílů výuky a z vašich časových možností nebo dynamickou výuku (ta průběžně sleduje vaše pokroky a přizpůsobuje učení vašim aktuálním potřebám). Do kompletu je vložena metodická příručka, která radí, jak si počínat, aby učení s kompletem bylo co nejefektivnější.Jak v učebnici, tak v počítačovém programu je začleněn propracovaný systém hodnocení vašich znalostí. Učebnice v oddíle Opakování s vámi po každé třetí lekci zopakuje veškerou probranou látku. Program zase pečlivě zaznamenává vaše výkony, průběžně je vyhodnocuje a upozorňuje na vaše slabá místa.Komplet je vynikající pomůckou pro úplné a tzv. věčné začátečníky, kteří se učí anglicky s učitelem nebo sami. Titul tvoří: učebnice, 3 audio CD, CD-ROM


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.