Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Angličtina do ouška + CD

Knihy pro děti a mládež

Angličtina do ouška + CD

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Kniha s audio CD, omalovánkami, pexesem a hrou člověče nezlob se. Základní myšlenkou Angličtiny do ouška je, že se děti milou a zajímavou formou učí, hrají si a zároveň si rozšiřují obzory. Každá část učebnice nabízí široké spektrum možností využití. Společně s dětmi tak můžete trávit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Angličtina do ouška + CD koupíte i tady

Specifikace Angličtina do ouška + CD

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 157 Kč

Základní myšlenkou Angličtiny do ouška je děti milou a zajímavou formou učit, hrát si s nimi a rozšiřovat jejich obzory. Každá její část nabízí široké spektrum možností využití. Společně s dětmi tak můžete trávit příjemné chvíle při hře a přitom rozvíjet jejich znalosti. Je určena pro děti již od 4 let! ... a dál?

Produkt Angličtina do ouška + CD

Angličtina do ouška + CD - parametry

Název produktu: Angličtina do ouška + CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 157 Kč
Maximální cena: 250 Kč
Ušetríte až: 93 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kniha s audio CD, omalovánkami, pexesem a hrou člověče nezlob se. Základní myšlenkou Angličtiny do ouška je, že se děti milou a zajímavou formou učí, hrají si a zároveň si rozšiřují obzory. Každá část učebnice nabízí široké spektrum možností využití. Společně s dětmi tak můžete trávit příjemné chvíle při hře a přitom rozvíjet jejich znalosti.

Učebnice obsahuje CD s nahrávkami 3 povídek z různých prostředí: zahrádka, domeček a zoologická zahrada. Povídání jsou namluvena česky a daná slovíčka v anglickém jazyce samozřejmě rodilým mluvčím. Při opakovaném poslechu tohoto CD si děti nenásilnou a zábavnou formou slovíčka zapamatují, aniž by měly pocit „učení se“. Styl i jazyk nahrávek je přizpůsoben právě těm nejmenším a blíží se vyprávění pohádek.

První část každého vyprávění provází děti konkrétním místem, ať už zahrádkou, domem nebo zoologickou zahradou, a zapojuje je do příběhu jednoduchými dotazy na předměty ze slovní zásoby. Tím rozvíjí i základní povědomí dětí např. o barvách věcí, specifických vlastnostech zvířat, běžných činnostech v domě aj. Poslech samozřejmě mohou děti absolvovat samy, ale je dobré, když se i dospělí do této části „výuky-hry“ zapojí.

V této knize můžete najít text s obrázky ke všem vyprávěním. I když dítě ještě neumí číst, velice rychle si celý text zapamatuje. Můžete jej s ním procházet jako byste společně četli a zastavovat se u jednotlivých obrázků věcí a slovíček, které slyšíte z nahrávky. Podle nahrávky pak také můžete trénovat správnou výslovnost anglických slovíček a spolu s vyslovením i českého překladu podporujete fixaci slovíčka. Texty mohou být také použity k předčítání.

Další část kompletu je obrázkový plán, který obsahuje kreslené obrázky všech slovíček z povídek. Z jedné strany plánu můžete najít obrázek zahrádky a domku. Všechna slovíčka jsou v rámci obrázku označena a ještě jednou vypsána v legendě. Děti si mohou ukazovat na to, o čem se právě v nahrávce hovoří, vnímat barvy a vzhled jednotlivých věcí. Na druhé straně obrázkového plánu je umístěn obrázek zoologické zahrady se všemi zvířaty z nahrávky a jeho součástí je také hrací plán pro oblíbené „člověče, nezlob se“. Obrázkový plán tak můžete použít pro hru nebo opět k pozorování zvířátek a povídání si o nich.

Ke hře "Člověče nezlob se" pro čtyři hráče máte připraveny i hrací figurky a kostku. To vše je k dispozici na přiloženém archu k vystřižení a slepení.

Na přiloženém archu najdete také 3 pexesa s dvojicemi obrázků z povídek. Na každé kartičce je napsáno slovíčko popisující věc nebo zvíře na obrázku a to vždy na jedné kartičce z dvojice česky a na druhé anglicky. Na anglické kartičce najdete také v hranatých závorkách výslovnost (fonetický přepis slovíčka). Můžete si tak s dětmi hrát a vždy si daná slovíčka nahlas opakovat, když na ně při hře narazíte. Mimoto je pexeso stále jednou z nejoblíbenějších dětských her.

Všechny obrázky k namluveným povídkám jsou v knize nejen v barevném proveden


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.