Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Anglictina.com: Praktická angličtina pro každou situaci

Učebnice/Odborná literatura

Anglictina.com: Praktická angličtina pro každou situaci

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Praktická angličtina pro každou situaci - Anglictina.com. Kompletní kurz angličtiny obsahuje: slovník, 2 CD a pořadače. - Slovník 5000 nejdůležitějších anglických slov Nejdůležitější anglická slova s překladem do češtiny a přepisem výslovnosti. - Pořadač na gramatické karty Gramatické karty byly vloženy v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85931

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Anglictina.com: Praktická angličtina pro každou situaci

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 74 Kč

Kompletní kurz angličtiny obsahuje: slovník, 2 CD a pořadače. * Slovník 5000 nejdůležitějších anglických slov Nejdůležitější anglická slova s překladem do češtiny a přepisem výslovnosti. * Pořadač na gramatické karty Gramatické karty byly vloženy v každém výtisku Lidových novin ve všední dny, karty obsahují výklad mluvnických jevů s příklady. Všech 50 karet představuje ucelený přehled anglické gramatiky. * Průvodce velkým jazykovým kurzem Každý všední den v Lidových novinách vycházela lekce angličtiny. Každou » ... a dál?

Produkt Anglictina.com: Praktická angličtina pro každou situaci

Anglictina.com: Praktická angličtina pro každou situaci - parametry

Název produktu: Anglictina.com: Praktická angličtina pro každou situaci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 94 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Praktická angličtina pro každou situaci - Anglictina.com. Kompletní kurz angličtiny obsahuje: slovník, 2 CD a pořadače. -

Slovník 5000 nejdůležitějších anglických slov Nejdůležitější

anglická slova s překladem do češtiny a přepisem výslovnosti. -

Pořadač na gramatické karty Gramatické karty byly vloženy v každém

výtisku Lidových novin ve všední dny, karty obsahují výklad

mluvnických jevů s příklady. Všech 50 karet představuje ucelený

přehled anglické gramatiky. - Průvodce velkým jazykovým kurzem

Každý všední den v Lidových novinách vycházela lekce angličtiny.

Každou sobotu cvičení. - Přiloženy 2 CD Na CD najdete audionahrávky

ke všem lekcím a kartám, dále pak interaktivní gramatiku pro PC a

dvě novinky - video učitele a Mini angličtinu do mobilu Publikace: Praktická angličtina pro každou situaci - Anglictina.com. Praktická angličtina pro každou situaci - Anglictina.com. 50 kurzů z Lidových novinLetní kurz angličtiny, který proběhl s velkým ohlasem v Lidových novinách! Je určen pro začátečníky, ale myslí i na mírně pokročilé studenty. V 50ti lekcích zvládnete bezpečně angličtinu, kterou potřebujete v práci, při obchodních jednáních nebo na cestách. Součástí lekcí šanonu je i slovník a dvě Cd, která obsahují lekce namluvené rodilými mluvčími, interaktivní gramatiku a video učitele. Praktická angličtina pro každou situaci - Anglictina.com od nakladatelství EDIKA v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Lekce z učebnice Anglicky snadno a rychle znáte dobře z populárních jazykových kurzů, které proběhly v Lidových novinách v létě 2006. Učebnice obsahuje vždy rozhovory, užitečné fráze, slovníček, idiomy, gramatiku, cvičení a poslechové aktivity. Látka je poskládána a rozčleněna tak, aby ji student zvládl za 50 dní. Jedna lekce na 1 den. Součástí jsou dvě audio cd, kde nalezne čtenář poslechová cvičení.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.