Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Slovníky » Srovnání cen Anglicko-český česko-anglický příruční slovník

Slovníky

Anglicko-český česko-anglický příruční slovník

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Anglicko-český česko-anglický příruční slovník - ...s užitečnými přílohami. Slovník s mnoha praktickými přílohami je idelální pro studenty i náročnější uživatele. 1 350 stran, 75 000 hesel, četné upřesňující kontextové poznámky a naznačení slovních vazeb, přes 50 000 ustálených slovních spojení a příkladů. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78788

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Anglicko-český česko-anglický příruční slovník

Kategorie Slovníky
Nejnižší cena 617 Kč

Slovník s mnoha praktickými přílohami je idelální pro studenty i náročnější uživatele. 1 350 stran, 75 000 hesel, četné upřesňující kontextové poznámky a naznačení slovních vazeb, přes 50 000 ustálených slovních spojení a příkladů. Praktické přehledy anglické gramatiky s ilustračními příklady, seznam států a světových měst s přepisem jejich výslovnosti a dalšími geografi ckými údaji. Rozsáhlý přehled anglických a mezinárodních zkratek a akronymů s výklady jejich významů. ... a dál?

Produkt Anglicko-český česko-anglický příruční slovník

Anglicko-český česko-anglický příruční slovník - parametry

Název produktu: Anglicko-český česko-anglický příruční slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 617 Kč
Maximální cena: 617 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Anglicko-český česko-anglický příruční slovník - ...s užitečnými přílohami. Slovník s mnoha praktickými přílohami je idelální pro studenty i

náročnější uživatele. 1 350 stran, 75 000 hesel, četné upřesňující

kontextové poznámky a naznačení slovních vazeb, přes 50 000

ustálených slovních spojení a příkladů. Praktické přehledy anglické

gramatiky s ilustračními příklady, seznam států a světových měst s

přepisem jejich výslovnosti a dalšími geografi ckými údaji.

Rozsáhlý přehled anglických a mezinárodních zkratek a akronymů s

výklady jejich významů. Publikace: Anglicko-český česko-anglický příruční slovník - ...s užitečnými přílohami. Příruční slovník postihuje v co nejhutnější, avšak v maximálně přehledné formě skutečnou aktuální slovní zásobu jak češtiny, tak i angličtiny. Svým obsahem a záběrem se toto dílo řadí k největším oboustranným knižním slovníkům na našem trhu. Hesla, významy, fráze i četná ustálená slovní spojení byly vybírány se zřetelem k frekvenci jejich užívání a využitelnosti v běžné komunikaci. Slovník obsahuje i rozsáhlou odbornou terminologii z oblasti ekonomiky, práva, vědy a techniky a dalších oborů. Nabízí i množství zcela nových a dnes velmi aktuálních výrazů, ale také slov a významů ryze hovorových či slangových. Jedná se o zcela nový, autorsky původní slovník. Naší snahou při jeho tvorbě bylo v co nejhutnější, avšak maximálně... Kniha Lingea AČ - ČA (příruční slovník), Autor kolektiv, Anotace:


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.