Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii

Knihy

Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii

Hodnocení: 1x
  • 4

Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii - Pavel Michálek, Michael Stern, Petr Štádler . Monografie je určena zvláště anesteziologům, kteří poskytují perioperační péči u pacientů cévní chirurgie, a lékařům podílejícím se na péči pooperační. Je také důležitá pro lékaře cévní chirurgie, jimž poskytuje přehled o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Anestezie a pooperační ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii koupíte i tady

Specifikace Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 634 Kč

Monografie je určena zvláště anesteziologům, kteří poskytují perioperační péči u pacientů cévní chirurgie, a lékařům podílejícím se na péči pooperační. Je také důležitá pro lékaře cévní chirurgie, ... a dál?

Produkt Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii

Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii - parametry

Název produktu: Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 634 Kč
Maximální cena: 900 Kč
Ušetríte až: 266 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii - Pavel Michálek, Michael Stern, Petr Štádler . Monografie je určena zvláště anesteziologům, kteří poskytují perioperační péči u pacientů cévní chirurgie, a lékařům podílejícím se na péči pooperační. Je také důležitá pro lékaře cévní chirurgie, jimž poskytuje přehled o předanestetické péči, anesteziologických postupech a péči o pacienta po výkonech cévní chirurgie. Potřebné informace zde naleznou též lékaři a nelékařští pracovníci ostatních specializací, kteří se na péči o pacienta cévní chirurgie podílejí: kardiologové, angiologové, radiologové a perfuziologové. Základní přehled o problematice perioperační péče v cévní chirurgii přináší kniha i anesteziologickým sestrám a personálu na odděleních pooperační péče. Kniha má pět oddílů, které komplexně popisují péči o pacienta cévní chirurgie z pohledu anesteziologa a intenzivisty - počínaje teoretickými základy anatomie, fyziologie, patofyziologie, farmakologie a radiologie. Další oddíly se zabývají předoperačním vyšetřením pacienta, jeho monitorováním v průběhu chirurgického výkonu, technikami regionální anestezie pro výkony cévní chirurgie. Nejrozsáhlejší oddíl popisuje anesteziologické postupy pro jednotlivé výkony cévní chirurgie včetně „tipů a triků“ pro klinickou praxi. V oddíle věnovaném pooperační péči jsou shrnuty obecné principy, nejčastější komplikace spojené se selháním funkce orgánových systémů a je popsána pooperační péče u výkonů na aortě a krčních tepnách. Hlavním cílem knihy je shrnout současné poznatky v oboru perioperační a pooperační péče o pacienta cévní chirurgie a poskytnout jednotlivým lékařům i nelékařským pracovníkům maximum informací pro jejich každodenní praxi a vodítko v případě nejasností. Na vzniku publikace se podíleli erudovaní specialisté z více oborů - anesteziologie a intenzivní péče, cévní chirurgie, radiologie, kardiologie, vnitřního lékařství - a z výukových pracovišť, která provádějí velké množství výkonů cévní chirurgie každý rok. Anestezie a pooperační péče v cévní chirurgii - Pavel Michálek, Michael Stern, Petr Štádler od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Monografie je adresována lékařům a ostatnímu zdravotnickému

personálu, který se věnuje péči o pacienta v oblasti cévní

chirurgie. Obecná část knihy popisuje základní poznatky z anatomie,

fyziologie a patofyziologie oběhového systému, farmakologii látek

používaných v perioperační péči, základy monitorace pacienta,

použití zobrazovacích metod a technik regionální anestezie u výkonů

cévní chirurgie. Speciální část pak obsahuje detailní popis

anesteziologických technik k jednotlivým výkonům cévní chirurgie a

zásady pooperační péče u těchto operací. Publikace je doplněna

bohatou obrazovou dokumentací.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.