Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Andy Budd, Cameron Moll, Simon Collison: CSS - filtry, hacky a pokročilé postupy

Knihy

Andy Budd, Cameron Moll, Simon Collison: CSS - filtry, hacky a pokročilé postupy

Hodnocení: 1x
  • 4

CSS - filtry, hacky a pokročilé postupy - Andy Budd, Cameron Moll, Simon Collison. Český překlad anglického originálu CSS Mastery: Advanced Web Standards Solutions, který se záhy po svém vydání stal nezbytnou příručkou pro mnoho webdesignérůa koderů, kteří chtějí vytvářet WWW stránky založené na nejaktuálnějších ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86475
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Andy Budd, Cameron Moll, Simon Collison: CSS - filtry, hacky a pokročilé postupy koupíte i tady

Specifikace Andy Budd, Cameron Moll, Simon Collison: CSS - filtry, hacky a pokročilé postupy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 197 Kč

Český překlad anglického originálu CSS Mastery: Advanced Web Standards Solutions, který se záhy po svém vydání stal nezbytnou příručkou pro mnoho webdesignérůa koderů, kteří chtějí vytvářet WWW stránky založené na nejaktuálnějších webových standardech, jako je XHTML nebo CSS 2.1. Andy Budd ve spolupráci s Cameronem Mollem a Simonem Collisonem vytvořili skutečné knižní dílo, které se mimořádně praktickým způsobem věnuje všem aspektům tvorby webových stránek založených na CSS – od nezbytného základního úvodu, » ... a dál?

Produkt Andy Budd, Cameron Moll, Simon Collison: CSS - filtry, hacky a pokročilé postupy

Andy Budd, Cameron Moll, Simon Collison: CSS - filtry, hacky a pokročilé postupy - parametry

Název produktu: Andy Budd, Cameron Moll, Simon Collison: CSS - filtry, hacky a pokročilé postupy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 197 Kč
Maximální cena: 226 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

CSS - filtry, hacky a pokročilé postupy - Andy Budd, Cameron Moll, Simon Collison. Český překlad anglického originálu CSS Mastery: Advanced Web Standards Solutions, který se záhy po svém vydání stal nezbytnou příručkou pro mnoho webdesignérůa koderů, kteří chtějí vytvářet WWW stránky založené na nejaktuálnějších webových standardech, jako je XHTML nebo CSS 2.1. Andy Budd ve spolupráci s Cameronem Mollem a Simonem Collisonem vytvořili skutečné knižní dílo, které se mimořádně praktickým způsobem věnuje všem aspektům tvorby webových stránek založených na CSS – od nezbytného základního úvodu, shrnutí vizuálního formátovacího modelu a nahrazování obrázků je čtenář veden k stylování odkazů, seznamů, navigačních lišt, formulářů a datových tabulek, aby se dostal až k vytváření různých typů layoutů. Protože bohužel žijeme ve světě, kde nekonzistentní implementace CSS webovými prohlížeči značně komplikuje práci webdesignérů, kniha se věnuje nejenom podrobnému popisu mnoha hacků a filtrů, ale také popisu různých chyb obsažených v současných prohlížečích a zmiňuje způsoby jejich nápravy. V závěru kniha obsahuje i dvě případové studie, které názorným způsobem demonstrují praktické využití mnoha rad a pokročilých postupů uváděných v této knize. Kapitola 1 - Položení základů; Kapitola 2 - Shrnutí vizuálního formátovacího modelu; Kapitola 3 - Obrázky na pozadí a nahrazování obrázků; Kapitola 4 - Stylování odkazů; Kapitola 5 - Stylování seznamů a vytváření navigačních lišt; Kapitola 6 - Stylování formulářů a datových tabulek; Kapitola 7 - Layout; Kapitola 8 - Hacky a filtry; Kapitola 9 - Chyby a jejich opravy; Případová studie 1 - Více než čmáranice; Případová studie 2 - Web Tuscany luxury resorts. CSS - filtry, hacky a pokročilé postupy - Andy Budd, Cameron Moll, Simon Collison od nakladatelství Zoner Press v kategorii | | | CSS za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.