Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Andrzej Sapkowski: Křest ohněm

Próza - beletrie

Andrzej Sapkowski: Křest ohněm

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Andrzej Sapkowski, Zaklínač V. Křest ohněm je třetí román ságy o Zaklínači, jehož autorem je v mnoha zemích populární polský spisovatel Andrzej Sapkowski . V této části se setkáváme s Geraltem, který se zotavuje ze škaredého zranění, které utrpěl na ostrově Thanedd v tajemném lese Brokilonu, kde žijí dryády. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Křest ohněm
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Andrzej Sapkowski: Křest ohněm koupíte i tady

Specifikace Andrzej Sapkowski: Křest ohněm

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 166 Kč

Třetí román o Geraltovi a Ciri. Císař Emhyr chystá svatbu - po sňatku s princeznou Cirillou se stane nejen vládcem Citry, ale podle věštby také pánem celého Severu. Že to s oním plánem nebude tak jed ... a dál?

Produkt Andrzej Sapkowski: Křest ohněm

Andrzej Sapkowski: Křest ohněm - parametry

Název produktu: Andrzej Sapkowski: Křest ohněm
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 166 Kč
Maximální cena: 303 Kč
Ušetríte až: 137 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Andrzej Sapkowski, Zaklínač V. Křest ohněm je třetí román ságy o Zaklínači, jehož autorem je v mnoha zemích populární polský spisovatel Andrzej Sapkowski . V této části se setkáváme s Geraltem, který se zotavuje ze škaredého zranění, které utrpěl na ostrově Thanedd v tajemném lese Brokilonu, kde žijí dryády. Do děje vstupují důležité postavy: lučištnice Milwa, rytíř Cahir a také postava nejtajemnější – upír Regis. O nich byla v přecházejících knihách jen krátká zmínka nebo vůbec žádná. Geralt se trápí, viní sám sebe ze ztráty Ciri a nemá tušení, co se s ní stalo. Podniká výpravu, aby ji našel. Na cestě jej doprovází básník Marigold a lučištnice Milwa. Marigold sděluje Geraltovi informace o tom, co se děje v okolních krajích a také má nějakou zprávu o Ciri. Putování se stane pravým křtem v ohni, protože oheň očišťuje a zároveň spaluje. Na své výpravě však nezůstanou sami. Potkávají spoustu zajímavých „lidí“, kteří putují s nimi. Geralt musí na své cestě projít územím, kde zuří válka a také čelit nepřátelům, kteří usilují o jeho dopadení. Andrzej Sapkowski je jedním z nejlepších autorů slovanské fantasy. Je populární nejen v Polsku, ale i v České republice, na Slovensku, v Rusku, Německu, Portugalsku, Francii, Švýcarsku a hodně velkou popularitu získal ve Španělsku. Kromě románů píše povídky, recenze, komentáře a fejetony, zvlášť do polských fantasy časopisů. Ukázka: Stalo se to pátého dne po zářijovém novoluní, přesně třicet dní poté, co jsme opustili Brokilon a šest dní po Bitvě na mostě. Nyní, můj budoucí čtenáři, se poněkud vrátím v čase a zmíním se o tom, kterak naše konání ovlivnila ona slavná a svými následky závažná bitva. Nejdříve však musím doplnit vzdělání těch čtenářů, kteří o Bitvě na mostě nikdy neslyšeli – ať již z důvodů jiných zájmů či všeobecné nevědomosti. Zmíněná bitva byla svedena posledního dne měsíce srpna roku Veliké války v Angrenu, na mostě přes řeku Narubu u dřevorubeckého tábora známého jako Červené splaviště. V tomto ozbrojeném střetnutí stanul proti sobě oddíl nilfgaardské jízdy a houfec lyrijských partyzánů vedených královnou Meve. Barring zvaná Milwa a Cahir Mawr Dyffryn aep Ceallach, Nilfgaarďan, jenž s tvrdošíjností hodnou důležitější věci nepřestával dokazovat, že není Nilfgaarďan. Druh sortimentu : Kniha, Zaklínač V. Křest ohněm, Jazyk : Čeština, Počet stran : 352 Zaklínač V: Křest ohněm - Andrzej Sapkowski. Třetí román o Geraltovi a Ciri. Císař Emhyr chystá svatbu - po sňatku s princeznou Cirillou se stane nejen vládcem Citry, ale podle věštby také pánem celého Severu. Že to s oním plánem nebude tak jednoduché, císař zjistí téměř okamžitě - někdo mu podstrčil dvojnici. Přestože se snaží své odhalení utajit a pokračuje v přípravách sňatku, pravdu nakonec zjistí nejen Dijkstrova tajná služba, ale i společenství čarodějek, jež se rozhodly, že osud světa konečně vezmou do svých rukou. Jen Geralt o podvržené princezně netuší nic. Rozhodne se, že vyrazí do Nilfgaardu a Ciri osvobodí. Aby se však dostal k ústí


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.