Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Andrew Weil: 8 týdnů k optimálnímu zdraví

Knihy naučná literatura

Andrew Weil: 8 týdnů k optimálnímu zdraví

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Nejvýznamnější kniha dr. Andrewa Weila, jejíž poznatky lze okamžitě využít v praxi. Autor je jedním z nejskvělejších a celosvětově nejuznávanějších avantgardních lékařů a badatelů v oblasti lékařské vědy, který zásadně mění náš pohled na uzdravování a zdraví. V knize Osm týdnů k optimálnímu zdraví vytváří dr. Weil ze ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.66667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Andrew Weil: 8 týdnů k optimálnímu zdraví koupíte i tady

Specifikace Andrew Weil: 8 týdnů k optimálnímu zdraví

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 157 Kč

Publikace: 8 týdnů k optimálnímu zdraví - Andrew Weil. Publikace: 8 týdnů k optimálnímu zdraví - Andrew Weil. ... a dál?

Produkt Andrew Weil: 8 týdnů k optimálnímu zdraví

Andrew Weil: 8 týdnů k optimálnímu zdraví - parametry

Název produktu: Andrew Weil: 8 týdnů k optimálnímu zdraví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 157 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Nejvýznamnější kniha dr. Andrewa Weila, jejíž poznatky lze okamžitě využít v praxi. Autor je jedním z nejskvělejších a celosvětově nejuznávanějších avantgardních lékařů a badatelů v oblasti lékařské vědy, který zásadně mění náš pohled na uzdravování a zdraví. V knize Osm týdnů k optimálnímu zdraví vytváří dr. Weil ze skvělých názorů a poznatků, jež nastínil ve svém uznávaném bestselleru Spontánní uzdravení, praktický plán: program, jímž lze týden za týdnem, krok za krokem upevňovat a chránit momentální i celoživotní zdraví. Osmitýdenní program buduje základ pro zdravý způsob života, který je preventivní v nejširším slova smyslu. Dr. Weil nejen poskytuje informace, s jejichž pomocí můžete udržet váš vlastní léčivý systém na nejvyšší úrovni. Současně vám také ukáže, jak si vytvořit způsob života, který vás ochrání před předčasným onemocněním a invaliditou, a naučí vás praktickým návykům, které vám umožní připravit se na jakoukoli případnou zdravotní krizi, která by vás mohla postihnout. Na základě jasně vysvětlených a přesvědčivě podaných důkazů vás dr. Weil uvede do jemného vyladění vašich současných jídelních návyků - jíst méně tuků a živočišných bílkovin, více celých zrn a jiných složitých uhlovodanů a více ovoce a zeleniny - takže vaše dieta bude výživnější a stále blahodárnější pro celkové zdraví (dokonce uvádí i jednoduché, chutné recepty, které vám pomohou rychle a snadno provést změny v dietě). Ukáže vám, jak můžete celý život uspokojovat veškeré potřeby tělesného pohybu chůzí a strečingem, a poskytne vám postupný plán, který vám pomůže začlenit svižné pětačtyřicetiminutové procházky a jednoduché protahovací cviky do celotýdenního rozvrhu. Dr. Weil doporučuje čtyři antioxidační doplňkové prostředky - vitaminy C a E, selen a smíšené karoteny -, které pomohou dále chránit váš systém zdraví. Popisuje pět základních dechových cviků, které zajistí větší uvolnění a energii. Zabývá se vizualizačními technikami a jejich přínosem. Vysvětluje, jak překonat problémy se spánkem, jak testovat a filtrovat pitnou vodu, jak se zbavit toxinů z potravy a jak se vyhýbat nebezpečím, která skrývá životní prostředí, jako například ultrafialovým slunečním paprskům. Ukazuje, jak učinit umění, hudbu a přírodní svět významnější součástí života. Pro ty kteří mají chuť experimentovat dál, nastiňuje několik dalších úkolů a aktivit, jako například očistné půsty. Najdeme zde více než desítku doplňkových programů, které se soustřeďují například na specifické potřeby těhotných žen, starších občanů, lidí s nadváhou a osob ohrožených rakovinou. A celá kniha je proložena skutečnými případy a zprávami, které dokazují úžasný úspěch tohoto plánu. V knize Osm týdnů k optimálnímu zdraví nám dr. Andrew Weil dává program, jehož zásady jsou revoluční, ale aplikace je jednoduchá, logická a přitažlivá. Budete-li se jím řídit od začátku do konce, podaří se vám zajistit si celoživotní optimální duševní i tělesné zdraví. Auror, který je považován za průkopníka medicíny budoucnosti a guru


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.