MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Andrew Keen: Jak opravit budoucnost

Knihy

Andrew Keen: Jak opravit budoucnost

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788025728826

Jak opravit budoucnost - Andrew Keen Známý kritik digitální revoluce tentokrát přichází s užitečnými návody, jak zvrátit znepokojivý vývoj v oblasti informačních technologií a otevřít si cestu k takové digitální budoucnosti, na kterou bychom se opět mohli těšit. Varuje před pokušením aplikovat jeden zaručený všelék a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86318
skladem

Jaké má kniha
Jak opravit budoucnost
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Andrew Keen: Jak opravit budoucnost

Specifikace Andrew Keen: Jak opravit budoucnost

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 245 Kč

Ve svých předchozích knihách autor krotil přehnaný optimismus ohledně toho, co přinese vývoj internetu. Po všeobecném vystřízlivění z optimismu Keen ve své nejnovější knize Jak spravit budoucnost naopak přichází s návodem, jak z této situace ven. Inspiraci nachází na jedné straně v historické zkušenosti s první industriální revolucí, na druhé straně sleduje podnětné případy ze současnosti, třeba estonský vládní program e-government umožňující společně spravovat věci veřejné. „Kombinace digitální revoluce, » ... a dál?

Produkt Andrew Keen: Jak opravit budoucnost

Andrew Keen: Jak opravit budoucnost - parametry

Název produktu: Andrew Keen: Jak opravit budoucnost
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 245 Kč
Maximální cena: 331 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak opravit budoucnost - Andrew Keen Známý kritik digitální revoluce tentokrát přichází s užitečnými návody, jak zvrátit znepokojivý vývoj v oblasti informačních technologií a otevřít si cestu k takové digitální budoucnosti, na kterou bychom se opět mohli těšit. Varuje před pokušením aplikovat jeden zaručený všelék a vybízí ke kombinované strategii. Inspiraci podle něj můžeme čerpat jak z historické zkušenosti s první industriální revolucí, tak z úspěšného působení mnoha našich současníků – politiků, inovátorů, regulátorů či pedagogů – po celém světě. „Kombinace digitální revoluce, celosvětového propojení a ekonomické stagnace vedla k vzestupu populismu a narušení občanského diskurzu. Andrew Keen ve své osvěžující knize nabízí nástroje, které by mohly pomoci s uzdravením našich společností a dovést nás k nadějnější budoucnosti.“ —Walter Isaacson, autor bestsellerů Steve Jobs a Leonardo Da Vinci „Ve své angažované a provokativní knize autor načrtává pět strategií - regulace, konkurenční inovace, informovaný zákaznický výběr, občanská odpovědnost a vzdělání -, které by společně mohly vést k otevřené decentralizované digitální budoucnosti“ —Kirkus Reviews „Jak opravit budoucnost je ambiciózní a důležitá kniha, která vyčnívá v nepřeberné řadě publikací, v nichž nejznamenitější technologičtí inovátoři bijí na poplach nad stavem internetu a pokoušejí se položit základy pro to, jak dát věci zase do pořádku.“ —Fortune z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Politologie | Politika, Společnost od Argo naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Ve svých předchozích knihách autor krotil přehnaný optimismus ohledně toho, co přinese vývoj internetu. Po všeobecném vystřízlivění z optimismu Keen ve své nejnovější knize Jak spravit budoucnost naopak přichází s návodem, jak z této situace ven. Inspiraci nachází na jedné straně v historické zkušenosti s první industriální revolucí, na druhé straně sleduje podnětné případy ze současnosti, třeba estonský vládní program e-government umožňující společně spravovat věci veřejné. „Kombinace digitální revoluce, celosvětového propojení a ekonomické stagnace vedla k vzestupu populismu a naruš Jak opravit budoucnost - Andrew Keen od authora Andrew Keen a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Přidat recenzi pro Andrew Keen: Jak opravit budoucnost

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.