Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Andrej Reutov: Hackeři snů

Knihy

Andrej Reutov: Hackeři snů cena od 0 Kč

Andrej Reutov: Hackeři snů

Hodnocení: 1x
  • 4

Román Andreje Reutova zahajuje novou sérii knih s názvem Hackeři snů. Základem námětu se staly skutečné příběhy z minulosti ruské skupiny badatelů, kteří po několik desetiletí utajovali podstatu svého hledání. Badatelé si dali název Hackeři snů. Jejich cílem je vytvoření ruské tradice lidí, již dokážou vidět sny, a ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Andrej Reutov: Hackeři snů - parametry

Název produktu: Andrej Reutov: Hackeři snů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Román Andreje Reutova zahajuje novou sérii knih s názvem Hackeři snů. Základem námětu se staly skutečné příběhy z minulosti ruské skupiny badatelů, kteří po několik desetiletí utajovali podstatu svého hledání. Badatelé si dali název Hackeři snů. Jejich cílem je vytvoření ruské tradice lidí, již dokážou vidět sny, a dále metod pro současnou generaci lidí, která je zaměřena spíše na konkrétní životní události a věci. Kniha Hackeři snů patří ke knihám fantastického žánru, přičemž mnohé informace jsou reálné. Hackeři snů existují a lze je rozdělit na dvě generace. První generaci tvoří zakladatelé skupiny hackerů snů a do druhé generace patří jejich pokračovatelé. Obě skupiny jsou stejného smýšlení a jejich představitelé usilovali o odhalení tajemství světa i vesmíru. Jsou bezúhonní lidé s čistým svědomím, čestní a nezištní. Techniky této knihy nelze z praktického pohledu posuzovat jako návod k určité činnosti. Jedná se o materiál, umožňující vyvodit vlastní závěry. Kniha seznamuje čtenáře s podivuhodným, dobrodružným, ale i nebezpečným světem hackerů snů. O tom svědčí tragická nehoda Sergeje Izrigina, který stál v čele jedné skupiny hackerů snů. Základem této neobyčejné knihy se staly skutečné příběhy ruské skupiny badatelů, kteří si dali jméno Hackeři snů. Jejich cílem je umět se co nejlépe pohybovat na jiné úrovni reality – té, kterou prožíváme ve snech. Fungují v ní svérázné zákonitosti: mnohé snové zážitky jsou dokonce velmi nebezpečné, ale zároveň se v tomto prostoru odhalují tajemství světa i vesmíru. Svou podstatou je materiál soustředěný do této knihy příbuzný knihám Carlose Castanedy, nauce o takzvaném lucidním snění a dalším podobným ezoterickým směrům. Základom tejto neobyčajnej knihy sú skutočné príbehy ruskej skupiny experimentátorov, ktorých cieľom je vedieť sa pohybovať... Napínavé drama z jiných rovin reality


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.